Home / Dokumenty w firmie / Arcus otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Dun&Bradstreet

Arcus otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Dun&Bradstreet

Arcus S.A., notowany na warszawskiej giełdzie, jeden  z największych na polskim rynku dostawców inteligentnych rozwiązań IT, otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Dun&Bradstreet. Arcus uzyskał ten prestiżowy certyfikat już czwarty rok z rzędu.

 

 „Cieszymy się z przyznania certyfikatu, który potwierdza wysoką moralność płatniczą i stabilność finansową Grupy Arcus. Po raz kolejny niezależna międzynarodowa instytucja podkreśla wiarygodność i dobrą kondycję finansową naszej firmy. To ważny sygnał dla naszych klientów, kontrahentów oraz obecnych i przyszłych inwestorów, potwierdzający wiarygodność Arcusa na rynku” – powiedział Michał Czeredys, Prezes Zarządu Grupy Arcus S.A..

Arcus otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od Dun&Bradstreet po szczegółowej analizie danych, zebranych na rynku w ciągu ostatniego roku. Przyznanie tego wyróżnienia oznacza, że Arcus ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, systematycznie realizuje swoje zobowiązania, a ryzyko transakcji z firmą jest minimalne.

Do grona uhonorowanych certyfikatem mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Wyróżnieni to firmy o danych finansowych dających gwarancję wysokiego poziomu rentowności oraz zdolności i płynności finansowej. To także firmy, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Certyfikat honorowany jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS S.A. jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce.

ARCUS SA i spółka zależna T-matic Systems SA dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci energetycznych, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Trzecią spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji.

Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

Dun&Bradstreet

Dun&Bradstreet jest jedną z największych wywiadowni gospodarczych w Europie. Od ponad 170 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania decyzji biznesowych, w Polsce działa od 1992 roku. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług i wiedzy niezbędnej do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Od 2003 roku Dun&Bradstreet należy do Grupy Bisnode, czołowego dostarczyciela informacji cyfrowej w Europie.