Home / Wydarzenia / Bezpłatna Konferencja ONLINE – Cyfrowa Transformacja w Biznesie. Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy?

Bezpłatna Konferencja ONLINE – Cyfrowa Transformacja w Biznesie. Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy?

Już 30 czerwca odbędzie się Konferencja, podczas której zostaną przedstawione najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji na konferencję ONLINE

Wśród wystąpień m.in.:

  • Robotyzacja w skali

Agnieszka Belowska Gosławska – Nordea

  • Rewolucyjna zmiana procesu leasingowego z wersji papierowej na elektroniczną, na przykładzie doświadczeń BNP Paribas Bank Polska S.A.

Lucyna Młodzianowska – BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Uwzględnienie uwarunkowań regulacyjnych w prawnej i etycznej ocenie rozwiązań informatycznych z zastosowaniem sztucznej inteligencji

Magdalena Czaplińska – Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych

  • Robotyzacja procesów biznesowych – doświadczenia i dobre praktyki: jak to robić i czym to jest?

Jarosław Żeliński – IT Consulting

  • Digitalizacja badań konsumenckich – jak nowe technologie pomagają docierać do prawdziwych postaw klientów?

Natalia Suska – NEUROHM

  • In-house drogą do skutecznej cyfryzacji instytucji – ekosystem informatyczny Uniwersytetu Łódzkiego

Maciej Sysak Centrum Informatyki – Uniwersytet Łódzki

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.
 
Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji ON-LINE, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://kongrestransformacji.pl/

Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

9:30 | Czwartek, 30 czerwca 2022
Strona internetowa wydarzenia:https://kongrestransformacji.pl/

One comment