Home / Office News / Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2015 – gdzie zaciągnięmy najtańszą pożyczkę?

Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2015 – gdzie zaciągnięmy najtańszą pożyczkę?

Zdarza się, że potrzebna jest nam duża suma pieniędzy, której jednak nie posiadamy. Nie mamy czasu odkładać jej miesiącami i potrzebujemy gotówki natychmiast. Wtedy może uratować nas możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Pieniądze możemy otrzymać bardzo szybko, a spłacać przez długi okres. Jednak z jakimi konsekwencjami się to wiąże?

Zagłębiając się w temat zorientujesz się, że możesz przebierać w ofertach. Każdy bank oferuje jakiś kredyt gotówkowy, niektóre nawet po kilka rodzajów. Ustal jaką kwotę potrzebujesz oraz w jakim okresie jesteś w stanie ją spłacić. Wtedy przyjrzyj się co będzie dla Ciebie najlepsze. Zwróć uwagę na oprocentowanie, prowizję, maksymalny możliwy okres spłaty. By ograniczyć Twój czas i ilość stron do przejrzenia, przygotowaliśmy dla Ciebie ranking, naszym zdaniem, najlepszych kredytów gotówkowych. Z pewnością znajdziesz w nim coś dla siebie.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Bank ten oferuje kredyt o oprocentowaniu 5% dla każdego klienta, również nowego. Nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Nie musisz również otwierać konta w banku ani nie jesteś zobowiązany do wykupienia żadnego ubezpieczenia. Dużym plusem tej oferty jest to, że jeśli uda Ci się spłacić pożyczkę w ciągu 6 miesięcy, bank zwraca Ci wszystkie odsetki! Wniosek możesz złożyć online, a pieniądze otrzymać w 1 dzień już po jednej rozmowie telefonicznej.

Pożyczka gotówkowa w Millenium Banku

Pożyczkę tą możesz wziąć na kwotę od 1 000 zł do 100 000 zł. Jeśli jesteś aktywnym klientem tego banku, możesz ubiegać się nawet o 150 000 zł. Millennium Bank daje Ci Gwarancję Najniższego Oprocentowania, klienci przelewający do banku swoje dochody mogą liczyć na jeszcze niższe oprocentowanie. Owa gwarancja polega na tym, że jeśli w ciągu 30 dni znajdziesz niższe oprocentowanie dla tej samej kwoty i okresu kredytowania w innym banku, Millennium Bank zwraca Ci różnicę i zmienia oprocentowanie na takie samo. Bank ten nie ma skomplikowanych wymagań dokumentowych. Decyzję o przyznaniu kredytu możesz otrzymać nawet w 15 minut, a pieniądze otrzymać w ciągu 1 dnia.

Promocyjny kredyt gotówkowy w mBanku

W ramach tego kredytu możesz otrzymać nawet do 150 000 zł. Ciekawą propozycją banku jest to, że im wyższa kwota kredytu, tym niższe oprocentowanie. Sam wybierasz dogodny okres spłaty od 3 do 84 miesięcy. Wysokość raty również dopasowujesz sam do własnych potrzeb i możliwości. Bank umożliwia automatyczną spłatę rat w wybranym przez Ciebie dniu. Pieniądze możesz otrzymać przez internet nawet w ciągu 15 minut.

Pożyczka w T-Mobile

W T-Mobile możesz pożyczyć do 50 000 zł. Oprocentowanie wynosi tylko 4,9% w skali roku. T-Mobile gwarantuje również 0% prowizji. Pożyczkę możesz otrzymać bez wychodzenia z domu przez internet, pieniądze możesz otrzymać nawet w tym samym dniu. Okres kredytowania wynosi do 2 lat. Możesz również ustawić automatyczne spłacanie pożyczki z rachunku osobistego w T-Mobile.

Jak widać można znaleźć dość atrakcyjne oferty kredytów gotówkowych. Pożyczając pieniądze od banku nigdy nie obejdzie się bez odsetek, ale jak widać można je obejść szybą spłatą kredytu lub znaleźć atrakcyjne oprocentowanie.

Dowidz się na serwisie oferty-kredytow.com, który bank oferuje najtańsze kredyty gotówkowe online.

One comment

  1. Pierwszym krokiem do zaciągnięcia najlepszej pożyczki jest to, aby wybrać bank, który da nam możliwie najlepsze warunki, tj. najtańsze koszta, najmniejsze oprocentowanie oraz najmniejszą ratę. Jak wybrać taki bank? Bardzo prosto. Istnieję mnóstwo różnorakich porównywarek finansowych oraz rankingów kredytów, które w swojej istocie mają informowanie klienta o rozeznaniu i kosztach poszczególnych banków.

    Pozdrawiam i zapraszam, Bartłomiej z Confrontera http://confronter.pl