Home / Biura-biurowce / W samym centrum wyjątkowego miasta

W samym centrum wyjątkowego miasta

Warszawa to miasto, w którym splata się historia z nowoczesnością. Dramatyczne wydarzenia wojny nie wymazały stolicy z map. Dziś w Warszawie kwitnie życie, powstają galerie i luksusowe apartamenty. Warszawa rozwija się w zawrotnym tempie, dzięki czemu reprezentuje dzisiaj wysokie europejskie standardy.

Stolica przyciąga ludzi przede wszystkim wysoką jakością życia, którą ma do zaoferowania. Oprócz tego, jest miejscem niezwykle urokliwym, pełnym parków, skwerów, wypielęgnowanych ogrodów – zajmują one niemal 25 proc. jej powierzchni. Zielone enklawy znaleźć można także w samym sercu miasta. Jedną z nich jest plac Grzybowski, który ma bogatą historię sięgająca XVII wieku. Okolica ta stała się inspiracją do zrealizowania przez spółkę Tacit Development Polska wyjątkowego budynku ukończonego w 2014 roku, luksusowego mieszkalnego drapacza chmur – Cosmopolitan Twarda 2/4 projektu Helmuta Jahna. W apartamentowcu znajdują się najwyższej klasy luksusowe apartamenty. Warszawa zyskała ponadczasowy budynek najwyższej jakości.

Niezwykły projekt w sercu miasta

Cosmopolitan Twarda 2/4 może poszczycić się zacisznym sąsiedztwem placu Grzybowskiego i otaczającymi go kamienicami, które izolują budynek od miejskiego zgiełku. Całkowicie przeszklona fasada Cosmopolitan Twarda 2/4 zapewnia niesamowity widok na panoramę stolicy rozciągającą się aż po zakola Wisły. Dodatkowym atutem tego położenia jest bliskość serca stolicy – zaledwie kilka minut spacerem dzieli plac Grzybowski od finansowego centrum Warszawy, jak też parków (w tym Ogrodu Saskiego), teatrów, restauracji i modnych klubów.

Restauracje i luksusowe apartamenty

Co ciekawe, miejsca godne odwiedzenia znajdują się także bezpośrednio w budynku na Twardej 4. Na parterze apartamentowca znajdują się wyjątkowe restauracje i delikatesy, zaś powyżej poziomu ulicy i dachów – strefa relaksu oraz taras widokowy dostępne tylko dla mieszkańców. Inteligentny system zarządzania instalacjami w apartamentach– Home Management System oraz najwyższej klasy wykończenie i wyposażenie to tylko niektóre atuty tych luksusowych apartamentów. Wysokie na całą kondygnację otwierane okna dopełniają obraz tej inwestycji.