Home / Nowości produktowe / Nowa linia drukarek Samsung dla biznesu

Nowa linia drukarek Samsung dla biznesu

Firma Samsung zaprezentowała cztery nowe drukarki laserowe, które mogą pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom zwiększyć wydajność pracy przy równoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.

 

Drukarki zostały wyposażone w procesor 600MHz Cortex-A5 oraz pamięć o dużej pojemności, dzięki czemu osiągnięto niezwykłą szybkość wydruku – od 28 do 40 stron na minutę. Serie Xpress M2875 i ProXpress M4070 umożliwiają wygodną obsługę różnych rodzajów papieru, nawet grubego papieru czy kartonu, bezpośrednio ze standardowej kasety lub podajnika wielozadaniowego. Technologia Rendering Engine for Clean Pages poprawia ostrość krawędzi tekstu w pozytywie oraz podnosi czytelność tekstów w negatywie. Serie Xpress M2875 i ProXpress M4070 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ich maksymalną konkurencyjność kosztową. Tonery o wyższej wydajności pozwalają drukować więcej, a jednocześnie nie wymagają częstej wymiany. Przy pomocy przycisku Eco użytkownicy mogą tak zmodyfikować ustawienia, aby uniknąć drukowania zbędnych tekstów bądź grafik, co przyczynia się do większej wydajności tonera i papieru. Opcja automatycznego druku dwustronnego czy drukowania wielu obrazów na jednej stronie również przyczynia się do obniżenia kosztów drukowania. Serie Xpress M2875 i ProXpress M4070 wymagają rzadszej wymiany tonera, a co za tym idzie cechują je niższe całkowite koszty posiadania (TCO). Aplikacja Samsung Mobile Print umożliwia jej użytkownikom swobodny dostęp do dokumentów i ich wydruk z dowolnego urządzenia mobilnego.

One comment

  1. drukarki są w różny sposób użytkowany, czasem dobrze jest poradzić się specjalistów jaka drukarka okaże się najtańszym i najwydajniejszym rozwiązaniem dla danej firmy przy danym sposobie użytkowania