Home / Office Design / Atelier Kinnarps w Szczecinie

Atelier Kinnarps w Szczecinie

logo kinnarps 250X80

Od 6 października 2016 r. Kinnarps zaprasza do nowego showroomu w Polsce

w innowacyjnej formule, który mieści się w Szczecinie, w otwartym niedawno kompleksie biurowym Storrady Park Offices. Atelier Kinnarps w Szczecinie to idealne miejsce do rozmowy o wyposażeniu wnętrz i koncepcjach Kinnarps dotyczących środowiska pracy w przyszłości, które zawierają się w haśle Next Office.

kinnarps_szb-1275fot-ma

„Pomysł na Atelier Kinnarps w Szczecinie jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. W kameralnej przestrzeni zaprezentujemy rozwiązania łączące design i ergonomię i zainspirujemy naszych gości i klientów nowymi trendami, które pojawiają się w przestrzeni pracy, a także stworzymy przyjazne miejsce dla wartościowych relacji biznesowych.” – mówi Monika Pietrzak, dyrektor sprzedaży w regionie zachodnim.

kinnarps_szb-1223fot-ma
Mimo iż otwarcie showroomu Kinnarps w Szczecinie ma miejsce w październiku br., to firma jest obecna w regionie od wielu lat. Realizowała w ubiegłych latach projekty o różnej skali w każdym nowoczesnym szczecińskim biurowcu i okolicznych strefach przemysłowych, m.in. dla firm Coloplast, DGS, BIC Electric, Garo, Prime Cargo.

„Firmy skandynawskie dobrze czują się w Szczecinie, ale i inne przedsiębiorstwa inwestują w tym regionie. Kinnarps jako szwedzka marka jest częścią środowiska, które współpracuje i wzajemnie się wspiera, i stanowi naturalny wybór dla inwestorów z Północy. Mamy tu wielu Klientów i pragniemy rozwijać się razem z nimi.” – komentuje Michał Ross, Senior Project Coordinator, odpowiedzialny za obsługę klientów w Szczecinie i okolicach.

Aby być bliżej zarówno naszych klientów, jak i kolejnych inwestycji w regionie zachodnim Kinnarps otwiera podwoje swojego Atelier w kompleksie Storrady Park Offices, na rogu ulic Storrady Świętosławy i Jana z Kolna w Szczecinie.

kinnarps_szb-1148fot-ma

Serdecznie zapraszamy!

Atelier Kinnarps
Storrady Park Offices
ul. Storrady Świętosławy 1C
71-602 Szczecin
Kontakt:
Michał Ross, Senior Project Coordinator
Tel. kom. + 48 607 575 247

kinnarps_szb-1145fot-ma

kinnarps_szb-1140fot-ma

One comment

  1. Atelier naprawdę robi wrażenie, idealna wizytówka dla takiej firmy.