Home / Flota / Arval i Ford rozpoczynają współpracę – wynajem długoterminowy samochodów dostępny w salonach
Arval i Ford rozpoczynają współpracę – wynajem długoterminowy samochodów dostępny w salonach

Arval i Ford rozpoczynają współpracę – wynajem długoterminowy samochodów dostępny w salonach

Klienci salonów Forda mogą korzystać z kolejnej opcji finansowania pojazdów tej marki – wynajmu długoterminowego z pełną obsługą. To efekt współpracy Ford Polska oraz Arval Service Lease Polska, lidera krajowego rynku wynajmu. W efekcie z salonów Forda można wyjechać samochodem bez wpłaty wstępnej, płacąc stałą ratę przez cały okres trwania kontraktu, zawierającą finansowanie pojazdu, ubezpieczenie, serwis, assistance, a nawet sezonową wymianę opon.

  • Oferta wynajmu długoterminowego samochodów z pełną obsługą dostępna bezpośrednio we wszystkich salonach Forda w Polsce.
  • Dzięki finansowaniu zapewnianemu przez Arval, nie ma potrzeby dokonywania wpłaty wstępnej, żeby wyjechać pojazdem z salonu.
  • Klienci opłacają jedną, stałą ratę, obejmującą finansowanie, ubezpieczenie, serwis i assistance.
  • Usługa dotyczy wszystkich pojazdów oferowanych przez Ford Polska, w tym elektrycznych, dostawczych, a także modeli Mustang i Bronco.

Dzięki współpracy Arval i Ford, klienci chcący użytkować samochód tej marki mogą dopełnić wszystkich formalności związanych z umową wynajmu bezpośrednio w salonie samochodowym. Kontrakt na wynajem zawierany jest zwykle na okres od dwóch do pięciu lat, z rocznym limitem kilometrów, ustalanym zgodnie z preferencjami klienta. Użytkownik samochodu nie musi martwić się o ubezpieczenie, koszty przeglądów czy napraw, a także likwidację ewentualnych szkód – są one wliczone w miesięczną ratę wynajmu, zaś samochodem z salonu wyjeżdża się bez wpłaty wstępnej. Ewentualne szkody będą likwidowane bezpośrednio w autoryzowanych stacjach obsługi Forda.

Attila Szabó prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska

Ta współpraca to krok naprzód w naszym zaangażowaniu, aby zapewnić naszym klientom elastyczne opcje finansowania, które umożliwiają łatwy dostęp do naszej szerokiej gamy pojazdów. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej ofercie, która eliminuje konieczność wpłaty wstępnej przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowej obsługi – od finansowania, przez ubezpieczenie, serwis, po assistance i sezonową wymianę opon – jeszcze bardziej zbliżymy się do spełnienia indywidualnych potrzeb naszych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. W Ford Polska wierzymy, że dostęp do mobilności powinien być prosty i bezproblemowy, a nasza nowa oferta wynajmu długoterminowego w partnerstwie z Arval jest tego doskonałym przykładem.

– powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Arval i Ford rozpoczynają współpracę – wynajem długoterminowy samochodów dostępny w salonach

Wspólna oferta Forda i Arval dostępna jest we wszystkich salonach marki Ford w Polsce i skierowana jest do firm, osób prowadzących działalność gospodarczą, a także do klientów indywidualnych. Oferta wynajmu może zostać przygotowana także na modele Mustang i Bronco.

Robert Antcza, Dyrektor Generalny Arval Service Lease Polska

Wynajem długoterminowy staje się coraz popularniejszym sposobem na użytkowanie samochodu, nie tylko wśród firm, ale także klientów indywidualnych. Dzięki tej współpracy mamy zamiar znacząco zwiększyć udział marki Ford w rynku wynajmu w Polsce, zapewniając wygodny sposób na poznanie zalet tej usługi i dopełnienie wszystkich formalności związanych z umową bezpośrednio w salonach Forda.

– informuje Robert Antczak, Dyrektor Generalny Arval Service Lease Polska.

Arval jest liderem rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą. Na koniec 2023 r. we flocie pojazdów finansowanych przez firmę w Polsce było niemal 73 000 pojazdów, w tym 3150 samochodów z napędem elektrycznym.