Home / Flota / Wynajem długoterminowy w Carefleet najlepszym produktem dla biznesu

Wynajem długoterminowy w Carefleet najlepszym produktem dla biznesu

 

Ogólnopolski tygodnik ekonomiczny „Gazeta Finansowa” opublikował listę „Najlepszych produktów dla biznesu 2015”. Już drugi rok z rzędu wyróżnienie w kategorii „Flota” przyznane zostało firmie Carefleet S.A. za usługę wynajmu długoterminowego samochodów (Full Service Leasing).

W organizowanym już od ośmiu lat plebiscycie redakcja wyłoniła po trzy produkty w kilkunastu kategoriach, wyróżniające się szczególną innowacyjnością. W tegorocznej edycji najważniejszymi kryteriami przy wyborze laureatów były pionierskość, elastyczność ofert, ocena e-innowacji, a przede wszystkim konkurencyjność usług. Duże znaczenie miało także przyjazne nastawienie firmy wobec małych i średnich przedsiębiorstw.

Bardzo cenimy sobie przyznane przez Gazetę Finansową wyróżnienie. Jest to znakomita rekomendacja naszych usług dla klientów z sektora MŚP oraz potwierdzenie, że obrana przez nas strategia rozwoju jest właściwa – mówi Klaudia Kowalczyk, marketing manager Carefleet S.A. Chciałabym zapewnić, że znak „Najlepsze produkty dla biznesu 2015” to nie tylko wartościowe wyróżnienie, ale także zobowiązanie do utrzymania i rozwijania świadczonych przez nas usług – dodaje.

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A. został wyróżniony jako usługa stanowiąca wygodną formę korzystania z floty samochodów przez firmy. Indywidualna oferta, szyta na miarę potrzeb każdego z klientów w opcji zryczałtowanej pozwala przewidzieć przyszłe koszty wynajmu floty oraz usprawnić proces budżetowania i planowania wydatków przeznaczonych na utrzymanie pojazdów w przedsiębiorstwach. Dzięki partnerskiej współpracy firmy oszczędzają zarówno czas, jak i pieniądze, a ich flota staje się efektywnym, spójnym i dobrze kontrolowanym narzędziem.

***

Carefleet S.A.  specjalizuje się w długoterminowym wynajmie floty pojazdów (Car Fleet Management). Spółka powstała w 2004 roku, poprzez wydzielenie istniejącego w Europejskim Funduszu Leasingowym (od roku 2001) Departamentu Car Fleet Management. Obecnie w Polsce zarządza flotą ponad 12 531 pojazdów. Posiada oddziały w pięciu miastach (Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice, Gdańsk). Carefleet S.A. należy do Grupy Crédit Agricole, obecnej w 59 krajach świata. W skład polskiej części grupy wchodzą również Grupa Europejskiego Funduszu Leasingowego, Crédit Agricole Bank Polska (dawny LUKAS Bank), TFI Amundi i Crédit Agricole Ubezpieczenia. Więcej na: www.carefleet.pl