Home / Nowości produktowe / Wielki „MINI-datownik” S120

Wielki „MINI-datownik” S120

Firma COLOP Polska przedstawia kolejny wysokiej jakości produkt, który idealnie sprawdzi się przy stemplowaniu dzienników korespondencji, faktur czy delegacji. Zapoznajcie się z MINI-datownikiem S120.

MINI-datownik S120_rodzaje daty

Pieczątka jest niewielkim, poręcznym oraz wytrzymałym automatem, które posiada standardową, 4 milimetrową czcionkę. MINI-datownik może zawierać 1 z 3 wersji daty. Pierwszą z nich jest polska (13.LIS.2015), jednakże na specjalnie zamówienie jest również możliwa inna wersja językowa np. angielska. W ofercie COLOP jest również dostępna wersja cyfrowa daty (13.11.2015) oraz ISO (2015.11.13).

MINI-datownik jest również dostępny z 5 różnymi kolorami odbić: niebieskim, czerwonym, czarnym, fioletowym oraz zielonym. Dzięki temu możesz go dobrać idealnie do zastosowania.

Automat zbudowany jest z tworzywa ABS co czyni go trwałym oraz wytrzymałym, więc nie musisz martwić się o jego stabilność. Ponadto, automat zawiera aż 12 roczników na taśmie, dlatego będzie Ci służył przez wiele lat, Jego konstrukcja sprawia, że w prosty sposób możesz zmienić datę, jednocześnie nie brudząc sobie dłoni.

MINI-datownik jest również dostępny w wersji ekologicznej – GREEN LINE. Skierowany do osób, które popierają ochronę środowiska, a także są właścicielami firm związanych
z branżą ekologiczną.

Więcej informacji:

Magdalena Fijałkowska

Specjalista ds. Marketingu

@: marketing@colop.pl

tel.: 32 388 70 63

www.colop.pl