Home / Nowości produktowe / Rozwiązania do kontaktu z klientem
innovaphone myApps rozwiazania do kontaktu z klientami

Rozwiązania do kontaktu z klientem

Bezpieczny Contact Center we własnym centrum danych

Istnieje wiele dobrych powodów, dla których warto hostować Contact Center w chmurze. Istnieje co najmniej tyle samo dobrych powodów, dla których warto zainstalować Contact Center we własnym wewnętrznym centrum danych, zachowując w ten sposób kontrolę nad wrażliwymi danymi. Oprogramowanie innovaphone myApps umożliwia szybką i łatwą konfigurację rozwiązania do kontaktu z klientem z wszechstronnymi funkcjami, od stanowiska operatora po zarządzanie kolejkami w bezpiecznym środowisku.

Dane kontaktowe klientów są cennym zasobem. Nie mogą one wpaść w niepowołane ręce i muszą być zarządzane zgodnie z RODO. W przeciwieństwie do większości rozwiązań dostępnych na rynku, innovaphone Contact Center może być zainstalowany całkowicie we własnym centrum danych bez usługi w chmurze i bez związanego z tym ryzyka bezpieczeństwa.

Podobnie jak w przypadku całego naszego portfolio produktów, istnieje również możliwość wynajmu rozwiązania, a także jego zakupu, przenosząc w ten sposób wydatki z CAPEX do OPEX. Wszystkie aktualizacje są wliczone w opłatę za wynajem, dzięki czemu infrastruktura jest zawsze aktualna. Jeśli chodzi o liczbę stanowisk agentów telefonicznych, nasi klienci mają taką samą elastyczność jak w przypadku rozwiązania w chmurze.

– wyjaśnia Dagmar Geer, CEO innovaphone AG.

Oprócz telefonii, Contact Center zapewniają różne inne opcje kontaktu, takie jak czat, e-mail lub SMS. Dzięki platformie biznesowej myApps, innovaphone oferuje dostosowane do indywidualnych potrzeb, w pełni zintegrowane rozwiązania aplikacyjne do obsługi klientów, dzięki którym zadowolenie klientów może zostać podniesione na nowy poziom. Aplikacja innovaphone Switchboard App służy do profesjonalnej obsługi połączeń telefonicznych, ich przyjmowania i przekierowywania. Agenci telefoniczni korzystają z intuicyjnego interfejsu użytkownika zaprojektowanego w sposób responsywny. Aplikacja Contact Widgets App umożliwia klientom łatwy kontakt z firmą za pomocą czatu, połączenia wideo lub poczty elektronicznej bez czasochłonnych przeszkód, takich jak wypełnianie formularzy kontaktowych lub klikanie potencjalnie podejrzanych linków. Rozwiązanie myApps Contact Center uzupełnia nowa aplikacja Queue Board App, która może przyczynić się do zauważalnie większego zadowolenia klientów dzięki inteligentnemu zarządzaniu połączeniami. Na przykład, liczba dzwoniących i czas oczekiwania mogą być na pierwszy rzut oka analizowane przez agenta lub supervisora. Kilka kolejek może być rejestrowanych równolegle, a dystrybucja połączeń odpowiednio zoptymalizowana.