Home / Nowości produktowe / PressIT360 – Rewolucja w Komunikacji
Panasonic PressIT360

PressIT360 – Rewolucja w Komunikacji

Panasonic wprowadza na rynek PressIT360, innowacyjny zestaw głośnomówiący 360°, który zapewnia bardziej realistyczne wrażenia ze spotkań ONLINE.

Panasonic Connect kontynuuje swoją misję dostarczania rozwiązań ułatwiających komunikację i współpracę w środowisku biznesowym.

  • Zaawansowana Technologia: PressIT360 wyposażony jest w kamerę o kącie widzenia 360 stopni oraz mikrofon, co pozwala na pełną interakcję podczas wideokonferencji.
  • Wysoka Jakość Dźwięku: Głośnik o mocy 1,5 W (przy zasilaniu przez USB Type-C) lub 3 W (przy podłączonym zasilaczu sieciowym) gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk.
  • Kompaktowe Wymiary: Urządzenie ma wymiary Φ64 mm × 285 mm, co sprawia, że jest łatwe w transporcie i nie zajmuje dużo miejsca.
  • Łatwość Użycia: wystarczy podłaczyć do komputera, potrzebny jest tylko jeden port USB-C

Zestaw PressIT360 jest kompleksowym systemem konferencji internetowych, który wspiera hybrydowe środowisko pracy, eliminując typowe problemy występujące podczas wideokonferencji.

PressIT360 - Rewolucja w Komunikacji Panasonic

Pięć różnych trybów wideo pozwala na prowadzenie spotkań z układem kamery najlepiej nadającym się do komunikacji. Na przykład za pomocą widoku multi, w którym zielony pasek wskazuje, że głośnik świeci się na komputerze pracownika zdalnego, co ułatwia jego rozpoznanie. Uczestnicy pracy zdalnej są w stanie zorientować się, co dzieje się po stronie i wiedzieć, kiedy zabrać głos.

Skupienie się na osobie mówiącej jest automatycznie optymalizowane w zależności od głośności mowy i długości wypowiedzi. Skupienie się na dźwięku może być opóźnione lub może nie nastąpić w zależności od sytuacji.