Home / Dokumenty w firmie / OKI Europe wraz z premierą kolorowej drukarki C911dn formatu A3+ wprowadza druk biurowy na nowy wyższy poziom

OKI Europe wraz z premierą kolorowej drukarki C911dn formatu A3+ wprowadza druk biurowy na nowy wyższy poziom

Kolorowa drukarka LED formatu A3+, zapewniająca wysoką wydajność i prędkość druku, zaawansowaną obsługę papieru oraz niskie koszty eksploatacji

OKI Europe Ltd wprowadza na rynek nową, niezwykle wydajną, kolorową drukarkę A3+ – Oki C911dn – z możliwością obsługi szerokiej gamy nośników, zwiększoną pojemnością wejściową papieru oraz wysoką rozdzielczością druku, dzięki cyfrowej technologii LED. To wszystko sprawia, że jest ona idealnym rozwiązaniem zarówno dla kreatywnego druku biurowego jak i ogólnego użytku w firmie. Kolorowa drukarka C911dn formatu A3+, dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym, idealnie nadaje się dla średnich i dużych grup roboczych. Łączy w sobie wysoką wydajność, profesjonalną jakość, ulepszoną obsługę papieru i niskie koszty eksploatacji. Szybsza do 40% od swoich bezpośrednich konkurentów, z prędkością drukowania 50 str./min. i doskonałą jakością, dzięki rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, świetnie nadaje się też do drukowania prac graficznych.

Ta najnowsza, kolorowa drukarka Oki C911dn przeznaczona jest bowiem zarówno do użytku biznesowego jak i kreatywnych wydruków graficznych tworzonych na potrzeby biura. Dzięki połączeniu elastyczności w doborze materiałów, możliwości druku na papierze o gramaturze do 360g/ m2 (320 g/m2 dupleks) i bezkonkurencyjnej obsłudze papieru, zapewnia ona wspaniałe rezultaty w szerokim zakresie wymagań druku. C911dn objęta jest 3-letnią gwarancją Oki. Wszechstronność i łatwość w użyciu sprawia, że spełnia ona jednocześnie szeroki zakres potrzeb związanych z wydrukami biurowymi jak i kreatywnymi. Jest więc idealna dla biznesu: wysoka wydajność, duża pojemność podajników papieru, szeroka gama nośników, możliwość nieprzerwanej pracy. Ważne jest też, że jej obsługa wymaga minimalnej interwencji użytkownika.

C911dn może być wyposażona w sześć podajników papieru o maksymalnym wkładzie 2950 arkuszy, co umożliwia jednoczesne drukowanie wszystkiego z dnia na dzień, począwszy od papierów firmowych aż po niestandardowe nośniki o dużej gramaturze wymaganej przy projektach graphic arts. ,,Nowa kolorowa drukarka C911dn formatu A3+ przeznaczona na rynek urządzeń biurowych zapewnia fantastyczny stosunek ceny do wydajności,” powiedział Guy Boxall Senior Product Manager, OKI Europe. ,,Po raz pierwszy biurowe grupy robocze zyskują dostęp do superszybkiego druku w kolorze, wysokiej jakości grafiki i niesamowitej elastyczności dostępnych mediów w bardzo przystępnej cenie. Wszystko to w celu poprawy produktywności i zapewnienia zaawansowanych funkcji drukowania zarówno w kolorze jak i mono, dla różnego rodzaju potrzeb biznesowych”.