Home / Nowości produktowe / Najsmuklejszy, najwytrzymalszy i najinteligentniejszy EliteBook w historii

Najsmuklejszy, najwytrzymalszy i najinteligentniejszy EliteBook w historii

HP EliteBook Folio 1040 z systemem Windows 10. Dostatecznie wytrzymały, by sprostać Twoim największym wyzwaniom biznesowym.

Cienki i lekki, ale na tyle wytrzymały, że przechodzi więcej testów wytrzymałości zgodnie z amerykańskimi standardami wojskowymi (MIL-STD)* niż jakikolwiek inny znany nam notebook klasy biznesowej. HP EliteBook Folio 1040 został zaprojektowany, by sprostać wyzwaniom dzisiejszego świata biznesu. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa – programowe i daktyloskopijne – zwiększają poziom ochrony Twoich danych. W celu zapewnienia niezawodnego i nieprzerwanego działania, komputer jest dostarczony z pakietem pomocy technicznej HP Elite Premium Support. Projektujemy komputery z Windows 10. którym możesz powierzyć najważniejszą pracę i uwolnić swoją kreatywność.

c04106342

Więcej informacji na hp.pl/1040

*Testy MIL-STD nie są przeznaczone do wykazywania zgodności z wymogami kontraktowymi Departamentu Obrony USA ani przydatności do celów wojskowych. Wyniki testów nie stanowią gwarancji przyszłego działania w danych warunkach testowych.
Technologia wielordzeniowa (Multi-Core) ma na celu poprawienie wydajności niektórych programów. Korzyści z tej technologii nie muszą dotyczyć wszystkich klientów i wszystkich programów aplikacyjnych.
Wymagany jest 64-bitowy system komputerowy. Wydajność zależy od konfiguracji sprzętu i oprogramowania użytkownika. Numery nadane przez firmę Intel jej produktom nie odzwierciedlają ich wydajności.
Microsoft i Windows są zastzrżonymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation. Nie wszystkie funkcje dą dostępne we wszystkich wydaniach systemu Windows 10. Do pełnego wykorzystania funkcjonalności systemu Windows 10 może być niezbędne zmodernizowanie i/lub zakupienie nowego sprzętu. Więcej informacji w serwisie microsoft.com