Home / Nowości produktowe / Nowe urządzenia i rozwiązania HP, które pomogą ludziom rozwijać się w hybrydowych środowiskach pracy.

Nowe urządzenia i rozwiązania HP, które pomogą ludziom rozwijać się w hybrydowych środowiskach pracy.

Ponieważ prawie połowa pracowników ma przynajmniej pewną elastyczność w zakresie tego, gdzie pracują w 2023 r.,3.  Chcą urządzeń ze spersonalizowanymi środowiskami, które umożliwiają im bezpieczną współpracę, tworzenie i produktywność bez względu na to, gdzie wykonują pracę.

HP kontynuuje swoje zaangażowanie w dostarczanie odpowiednich narzędzi zapewniających najwyższą jakość doskonalenia zawodowego. Nowe komputery pc to HP Dragonfly Folio G3 – hybrydowy konwertowalny komputer pc dla firm oraz 34-calowy komputer stacjonarny HP All-in-One – kreatywna potęga, która oferuje użytkownikom studyjne wrażenia z obsługą podwójnych strumieni wideo i przełączania kamer. Nowy wyświetlacz HP Z32k G3 4K USB-C zapewnia niespotykany dotąd poziom szczegółowości,4 a nowa kamera internetowa HP 965 4K Streaming zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ulepszenia HP Proactive Insights5,6 umożliwi działowi IT optymalizację środowiska urządzeń dla pracowników dzięki możliwościom analityki HP.

Twoje nowe mobilne biuro – HP Dragonfly Folio G3

HP nadal zapewnia najwyższej jakości doświadczenia w rozszerzonej ofercie Dragonfly. Dzięki konstrukcji umożliwiającej płynne przechodzenie z laptopa na tablet, HP Dragonfly Folio G3 umożliwia współpracującym myślicielom tworzenie, przechwytywanie i dzielenie się pomysłami za każdym razem, gdy tylko uderzą.

HP Dragonfly Folio G3 łączy w sobie produktywność laptopa z wygodą tabletu w jednym urządzeniu, aby zapewnić prawdziwą produktywność podczas pracy z dowolnego miejsca.

HP Dragonfly Folio G3 sprawia, że burza mózgów i pomysły na tablicę stają się spersonalizowanym doświadczeniem dzięki naturalnemu i inteligentnemu pisaniu odręcznemu za pomocą pióra HP Dragonfly Folio Pen. Pióro magnetycznie mocuje się do urządzenia, posiada trzy programowalne przyciski i może bezprzewodowo ładować do 100% w ciągu 30 minut.7 Użytkownicy mogą uwolnić jeszcze więcej kreatywności, używając pióra na wyświetlaczu HP Dragonfly Folio do atramentu na dodatkowym podłączonym wyświetlaczu8 z pośrednim pismem odręcznym HP.9

Nigdy nie przegap okazji, aby w naturalny sposób uchwycić pomysły na HP Dragonfly Folio G3 za pomocą pióra HP Dragonfly Folio Pen.

Wzmocniony przez HP Presence,10 HP Dragonfly Folio G3 oferuje funkcje współpracy dla bardziej produktywnych i wciągających doświadczeń wideokonferencyjnych. Kamera 8 MP zapewnia użytkownikom naturalne wyświetlanie, a 100-stopniowe pole widzenia ułatwia innemu członkowi zespołu dołączenie do ekranu podczas osobistej współpracy. Gdy użytkownicy chcą myśleć na własnych nogach, HP Auto Frame11 utrzymuje je w kadrze, gdy chcą stać, rozciągać się lub poruszać – idealne na dni ze spotkaniami back-to-back. Dynamiczne niwelowanie głosu HP12 automatycznie dostosowuje głośność głosu, aby zachować spójność, niezależnie od tego, czy użytkownicy znajdują się blisko czy daleko od mikrofonu. Podczas pracy zdalnej użytkownicy mogą mniej martwić się o dźwięki tła dzięki redukcji szumów opartej na sztucznej inteligencji, która filtruje hałasy wychodzące i przychodzące. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, kamera HP Privacy Camera umożliwia użytkownikom wyłączenie kamery internetowej za naciśnięciem jednego przycisku.

Aby chronić naszą wspólną przyszłość, HP Dragonfly Folio G3 jest zbudowany z przetworzonego magnezu, aluminium[13] i tworzyw sztucznych związanych z oceanem. [14]

Wyposażony w technologię Intel vPro® z procesorami Intel® Core™ 12. generacji, HP Dragonfly Folio G3 z łatwością poradzi sobie z projektami wymagającymi dużych zasobów i wymagającymi aplikacjami biznesowymi. Aby zwiększyć wydajność, oferuje ulepszoną pamięć z LPDDR5 do 32 GB i pamięć do 2 TB.15 Nowe rozwiązanie termiczne optymalizuje wydajność komputera bez zwiększania znacznej masy lub grubości. Nowe automatyczne przyciemnianie ekranu HP5 pomagają oszczędzać energię baterii przez długie dni pracy.

HP Wolf Security dla firm16 zapewnia odporną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerskimi, a nowe bezproblemowe oprogramowanie układowe zapewnia 50% skrócenie czasu aktualizacji17 i pozwala użytkownikom zachować produktywność i kontynuować pracę podczas aktualizacji BIOS-u i oprogramowania układowego. Alert prywatności HP18 informuje użytkowników, gdy wścibskie oczy oglądają ekran, dzięki czemu mogą szybko włączyć opcjonalny system HP Sure View19 , aby rozmyć ekran z niechcianych oczu.

Jeśli chodzi o personalizację mobilnego biura, aplikacja myHP zapewnia pojedynczy pulpit nawigacyjny do kontrolowania i dostosowywania ustawień komputera w celu uzyskania doskonałego obrazu, dźwięku i nie tylko.

Twoje nowe domowe studio – 34-calowy komputer stacjonarny HP All-in-One

75% użytkowników końcowych uważa, że jakość wideo ma znaczenie dla ich sukcesu w pracy.20 Łącząc potężną, łatwą w użyciu technologię z imponującą konstrukcją, nowy 34-calowy komputer stacjonarny HP All-in-One tworzy studyjne wrażenia z obsługą dwóch strumieni wideo i przełączania kamer,21 abyś mógł pokazać siebie i swoją pracę w tym samym czasie.

Twórz, nagrywaj i udostępniaj za pomocą 34-calowego komputera stacjonarnego HP All-in-One.

Komputer stacjonarny HP All-in-One o przekątnej 34 cali umożliwia użytkownikom przesuwanie odłączanej, magnetycznej kamery o rozdzielczości 16 MP (4 MP w pojemnikach)22 do wielu pozycji na ramce ekranu, aby znaleźć najlepsze pole widzenia. Użytkownicy mogą nawet skierować kamerę w stronę biurka, aby móc udostępniać odręczne notatki lub dokumenty na żywo podczas rozmów wideo. Kamera o wysokiej rozdzielczości wraz z nowym oprogramowaniem HP Keystone Correction,23 automatycznie przycina i spłaszcza obraz obrazu z kamery, tworząc wyraźny, cyfrowy obraz stron lub tablicy do udostępniania w czasie rzeczywistym. Gdy użytkownicy potrzebują przerwy podczas połączeń wideokonferencyjnych, HP Be Right Back24 Funkcja pozwala im zmienić kanał wideo na nieruchomy obraz.

Opcjonalna druga odłączana kamera[25] do 34-calowego komputera stacjonarnego HP All-in-One umożliwia użytkownikom dzielenie się swoją pracą z innymi w piękny i atrakcyjny sposób. Obsługa podwójnych strumieni wideo i przełączanie kamery ułatwia strumieniowe przesyłanie wideo obiektu, podczas gdy druga kamera pozostaje na użytkowniku. W połączeniu z rewolucyjnymi ulepszeniami audio i wideo HP Presence[26] pojawiają się tak, jakbyś był w pokoju z realistycznymi i autentycznymi wrażeniami konferencyjnymi, które ustępują tylko profesjonalnemu studiu.

34-calowy komputer stacjonarny HP All-in-One Zapewnia wciągające wrażenia dzięki bezkompromisowemu wyświetlaczowi 5K o przekątnej 34 cali i proporcjach 21:9, dzięki czemu możesz zmieścić więcej pracy w swoim pomysłowym procesie. Użytkownicy mogą doświadczyć głębszego obrazu i żywych kolorów dzięki wyświetlaczowi 5K WUHD (5120×2160) i zmniejszyć ekspozycję na niebieskie fale świetlne dzięki certyfikowanemu przez TÜV panelowi HP Eye Ease o niskim niebieskim oświetleniu. Jako najpotężniejszy komercyjny komputer All-in-One na świecie,27 użytkownicy mogą podejmować się dużych projektów wykorzystujących wiele aplikacji dzięki Intel vPro® z 12Th Procesory Intel® generacji28 oraz grafika NVIDIA® GeForce RTX™. Komputer rośnie wraz z użytkownikiem dzięki możliwości rozbudowy pamięci masowej i pamięci do 128 GB DDR5.

Nowe, oszałamiające cyfrowe płótno — wyświetlacz HP Z32k G3 4K USB-C

Wyświetlacz HP Z32k G3 4K USB-C, pierwszy na świecie czarny wyświetlacz IPS29 Dzięki technologii Thunderbolt™ 4 twórcy i twórcy produktów mogą zmaksymalizować swój potencjał twórczy. Twórcy chcą bezprecedensowego poziomu szczegółowości, więc nic dziwnego, że 99% kreatywnych profesjonalistów i 90% zaawansowanych użytkowników uważa dokładność kolorów za bardzo ważną przy zakupie monitora.30 Najnowszy monitor wydajności Z jest wyposażony w technologię paneli IPS Black, co oznacza głębszą czerń, żywsze kolory i szeroki zakres kolorów 98% P3, a wszystko to w ultrawysokiej rozdzielczości 4K.31 Zapewniając dwukrotnie większy współczynnik kontrastu niż tradycyjny panel IPS, kreacje ożywają, a to, co widać na ekranie, pasuje do wyobraźni twórcy lub twórcy produktu. Z dodatkowymi funkcjami, takimi jak pojedyncze włączanie, przełącznik KVM,32 i Thunderbolt™ 4 z możliwością połączenia łańcuchowego drugiego monitora 4K za pomocą jednego, Z32k G3 zapewnia wszechstronność kreatywnego przepływu pracy na wielu urządzeniach, a wszystko to w jednym rozwiązaniu.

Nowy widok pracy hybrydowej — kamera internetowa HP 965 4K Streaming

Ludzie chcą nawiązywać osobiste kontakty. 73% użytkowników kamer internetowych ocenia innych na podstawie jakości wideo, a 75% ocenia innych na podstawie jakości dźwięku,33Kamera internetowa HP 965 4K Streaming Webcam umożliwia użytkownikom przesyłanie strumieniowe ich najbardziej autentycznych ja. Wzmocniony przez HP Presence,34 kamera internetowa zapewnia krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości do 4K,35 podczas gdy kadrowanie twarzy AI i autofokus36 sprawia, że czujesz się, jakby użytkownicy byli w pokoju. Obrazy i pomysły użytkowników pozostają żywe dzięki dużemu obiektywowi 18 mm F2.0 i funkcji regulacji przy słabym oświetleniu. Poczuj się pewnie, że jesteś wyraźnie słyszalny dzięki redukcji szumów i dwóm mikrofonom. Kamera internetowa posiada również certyfikat Zoom, aby zapewnić doskonałe wrażenia konferencyjne dzięki technologiom zaprojektowanym do bezproblemowej pracy z Zoom.

Kamera internetowa HP 965 4K Streaming Webcam, która jest genialną kamerą internetową, umożliwia użytkownikom skupienie się na połączeniach i strumieniach. Centrum akcesoriów HP, dostępne do pobrania w sklepie Microsoft Store, umożliwia użytkownikom dostosowywanie obrazu, włączanie funkcji sztucznej inteligencji, wybieranie rozdzielczości, korzystanie z korekcji zniekształceń trapezowych oraz wybieranie między polami widzenia 78°, 90° i 100°. Użytkownicy mogą uzyskać idealny kąt dzięki obrotowi 360 °, pochyleniu 90 ° w dół i uniwersalnemu montażowi. Mogą udostępniać, kiedy chcą, z magnetyczną osłoną prywatności dla bezproblemowej prywatności i bezpieczeństwa.

Zwiększanie produktywności i zadowolenie pracowników dzięki rozwiązaniu HP Proactive Insights

HP Proactive Insights37,38 zapewnia działowi IT zaawansowaną sztuczną inteligencję i praktyczne spostrzeżenia39 , aby zoptymalizować środowisko urządzenia dla pracowników. Najnowsze ulepszenia usługi zarządzania flotą urządzeń umożliwiają specjalistom IT i dostawcom usług zarządzanych tworzenie i realizację zoptymalizowanej strategii urządzeń w hybrydowym środowisku pracy. Ponieważ wielu klientów planuje uaktualnienie do systemu Windows 11, zespoły IT lub partnerzy handlowi zarządzający w ich imieniu mogą przeprowadzić ocenę gotowości systemu Windows 11 w celu zaplanowania i wdrożenia strategii migracji opartej na szczegółowych informacjach dla istniejących komputerów. Nowe, konfigurowalne pulpity analityczne wykrywają problemy, zanim się pojawią, aby upewnić się, że oprogramowanie układowe jest aktualne, a urządzenia pozostają w kontakcie. Nowa karta Digital Experience Scorecard umożliwia partnerom HP i działom IT ilościowe określenie doświadczenia pracowników z urządzeniami dzięki kluczowym informacjom na temat stanu urządzeń, wydajności i bezpieczeństwa w całej flocie, dzięki czemu mogą oni zidentyfikować możliwości poprawy.

FOTOGRAFIA: ANNELIEN NIJLAND
Zoptymalizuj doświadczenia pracowników dzięki możliwościom analityki HP. HP Proactive Insights sprawia, że korzystanie z urządzenia pracownika jest najlepsze.

1 Podwójne strumienie wideo i przełączanie kamery wymagają drugiego aparatu binningowego 16MP (4MP), który jest sprzedawany osobno lub jako funkcja opcjonalna.
2 Na podstawie wewnętrznej analizy HP wyświetlaczy IPS Black Panel Technology z Thunderbolt™ 4 na dzień 25.08.2022.
3 Hp Proprietary Research, 1245 ITDM w USA, Chinach, Niemczech, Indiach i Kolumbii, maj 2022 r.
4 W porównaniu do poprzednich modeli Z.
5 Aplikacja HP Proactive Insights jest sprzedawana oddzielnie. Aplikacja HP Proactive Insights i/lub dołączone komponenty mogą się różnić w zależności od regionu, systemu operacyjnego lub autoryzowanego partnera serwisowego HP. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem HP lub autoryzowanym partnerem, aby uzyskać szczegółowe informacje w swojej lokalizacji. Usługi HP podlegają stosownym warunkom świadczenia usług HP dostarczonym lub wskazanym Klientowi w momencie zakupu. Klientowi mogą przysługiwać dodatkowe prawa ustawowe zgodnie z obowiązującymi przepisami lokalnymi, a warunki świadczenia usług HP lub ograniczona gwarancja HP dostarczana wraz z Produktem HP w żaden sposób nie mają na nie wpływu.
6 HP TechPulse to platforma telemetryczna i analityczna, która zapewnia krytyczne dane dotyczące urządzeń i aplikacji i nie jest sprzedawana jako samodzielna usługa. HP TechPulse przestrzega rygorystycznych przepisów RODO dotyczących prywatności i posiada certyfikaty ISO27001, ISO27701, ISO27017 i SOC2 Type2 w zakresie bezpieczeństwa informacji. Wymagany jest dostęp do Internetu z połączeniem z portalem TechPulse. Pełne wymagania systemowe można znaleźć na stronie https://protect-us.mimecast.com/s/YhKhCqx5v5ukEBMP0hZCHH6?domain=hpdaas.com.
7 Ładuje baterię do 50% w ciągu 30 minut, gdy system jest wyłączony lub w trybie gotowości. Wymagany jest zasilacz o minimalnej mocy 65 watów. Po osiągnięciu 50% pojemności ładowanie powróci do normy. Czas ładowania może się różnić o +/- 10% ze względu na tolerancję systemu.
8 Sprzedawany oddzielnie.
9 Pośrednie pisanie odręczne działa w trybach pull-forward i tablet i wymaga połączenia za pomocą stacji dokującej lub wideo (USB-C™, HDMI lub Display Port).
10 Funkcje obecności HP Dragonfly Folio G3 wymagają aplikacji myHP i systemu operacyjnego Windows.
11 Aplikacja HP Auto Frame wymaga systemu Windows i aplikacji myHP.
12 Dynamiczne poziomowanie głosowe wymaga aplikacji myHP i systemu operacyjnego Windows.
13 Metal pochodzący z recyklingu jest wyrażony jako procent całkowitej masy metalu zgodnie z definicjami ISO 14021 dla części metalowych powyżej 25 gramów.
14 Element obudowy głośnika zawiera 5% plastiku związanego z oceanem.
15 W przypadku dysków pamięci masowej GB = miliard bajtów. TB = 1 bilion bajtów. Rzeczywista pojemność sformatowana jest mniejsza. Do 30 GB jest zarezerwowane dla oprogramowania do odzyskiwania systemu.
16 Rozwiązanie HP Wolf Security for Business wymaga systemu Windows 10 lub 11 Pro lub nowszego, zawiera różne funkcje zabezpieczeń HP i jest dostępne w produktach HP Pro, Elite, RPOS i workstation. Zobacz szczegóły produktu, aby uzyskać informacje o dołączonych funkcjach zabezpieczeń.
17 Na podstawie wewnętrznej analizy HP procesu aktualizacji oprogramowania układowego na komputerach z serii HP G8 w porównaniu z ulepszeniami aktualizacji oprogramowania sprzętowego wykonywanymi na komputerach z serii HP G9.
18 HP Privacy Alert wymaga aplikacji myHP i systemu operacyjnego Windows i jest aktywny tylko w trybie laptopa.
19 Zintegrowany ekran prywatności HP Sure View Gen3 to opcjonalna funkcja, którą należy skonfigurować przy zakupie i która została zaprojektowana do działania w orientacji poziomej.
20 HP Proprietary Research, 200 użytkowników końcowych w USA, sierpień 2022 r.
21 Podwójne strumienie wideo i przełączanie kamery wymagają drugiego aparatu binningowego 16MP (4MP), który jest sprzedawany osobno lub jako funkcja opcjonalna.
22 Łączenie pikseli zapewnia końcową rozdzielczość wyjściową 4 MP na zdjęcie lub obraz wideo.
23 HP Keystone Correction wymaga systemu Windows 10 lub nowszego.
24 Wymaga aplikacji myHP i systemu operacyjnego Windows 10 lub nowszego.
25 Drugi aparat magnetyczny sprzedawany osobno lub jako wyposażenie opcjonalne. Kamera magnetyczna jest kompatybilna z 34-calowym komputerem stacjonarnym HP AiO i innymi powierzchniami magnetycznymi.
26 Wybrane produkty HP są wzbogacone o HP Presence. Funkcje różnią się w zależności od platformy. Aby korzystać z oprogramowania wspomaganego sztuczną inteligencją, zainstaluj aplikację HP Accessoriory Center. Komputer-host wymaga systemu Windows 10 lub nowszego.
27 Na podstawie obecnie dostępnych na rynku komputerów AiO z systemem operacyjnym Windows Pro od lipca 2022 r. Najpotężniejszy w oparciu o procesor, pamięć i grafikę.
28 Wielordzeniowy został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności niektórych programów. Nie wszyscy klienci lub aplikacje koniecznie skorzystają z tej technologii. Wydajność i częstotliwość zegara będą się różnić w zależności od obciążenia aplikacji oraz konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Numeracja, branding i/lub nazewnictwo firmy Intel nie są miarą wyższej wydajności.
29 Na podstawie wewnętrznej analizy HP wyświetlaczy IPS Black Panel Technology z Thunderbolt™ 4 na dzień 25.08.2022.
30 Raport kalibracji kolorów HP – The Harris Poll 2021.
31 Zawartość 4K wymaga wyświetlania w rozdzielczości 4K.
32 Aby zapewnić zgodność z KVM, jeśli podłączone komputery nie mają portu USB-C®, użytkownik będzie potrzebował USB-C® do A. Sprzedawany oddzielnie.
33 Badanie PwC US Remote Work Survey, styczeń 2021 r.
34 Wybrane produkty HP są wzbogacone o HP Presence. Funkcje różnią się w zależności od platformy. Aby korzystać z oprogramowania wspomaganego sztuczną inteligencją, zainstaluj aplikację HP Accessoriory Center. Komputer-host wymaga systemu Windows 10 lub nowszego.
35 Do wyświetlania pełnych obrazów 4K wymagana jest zawartość 4K.
36 Wymaga centrum akcesoriów HP do pobrania dostępnego w sklepie Microsoft Store. Komputer-host wymaga systemu Windows 10 lub nowszego.
37 Aplikacja HP Proactive Insights i/lub dołączone komponenty mogą się różnić w zależności od regionu, systemu operacyjnego lub autoryzowanego partnera serwisowego HP. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem HP lub autoryzowanym partnerem, aby uzyskać szczegółowe informacje w swojej lokalizacji. Usługi HP podlegają stosownym warunkom świadczenia usług HP dostarczonym lub wskazanym Klientowi w momencie zakupu. Klientowi mogą przysługiwać dodatkowe prawa ustawowe zgodnie z obowiązującymi przepisami lokalnymi, a warunki świadczenia usług HP lub ograniczona gwarancja HP dostarczana wraz z Produktem HP w żaden sposób nie mają na nie wpływu.
38 Aplikacja HP Proactive Insights wymaga, aby aplikacja HP TechPulse została zainstalowana przez klienta ręcznie za pomocą jednego kliknięcia, którą można pobrać z hp.com/active-care lub wyrażając zgodę w momencie pierwszego uruchomienia sprzętu, co umożliwia firmie HP zainstalowanie aplikacji HP TechPulse w celu zbierania informacji związanych z Urządzeniem. HP TechPulse to platforma telemetryczna i analityczna, która dostarcza krytycznych danych dotyczących urządzeń i aplikacji i nie jest sprzedawana jako samodzielna usługa. HP TechPulse przestrzega rygorystycznych przepisów RODO dotyczących prywatności i posiada certyfikaty ISO27001, ISO27701, ISO27017 i SOC2 Type2 w zakresie bezpieczeństwa informacji. Wymagany jest dostęp do Internetu z połączeniem z portalem TechPulse. Pełne wymagania systemowe można znaleźć na stronie http://www.hpdaas.com/requirements
39 HP TechPulse to platforma telemetryczna i analityczna, która zapewnia krytyczne dane dotyczące urządzeń i aplikacji i nie jest sprzedawana jako samodzielna usługa. HP TechPulse przestrzega rygorystycznych przepisów RODO dotyczących prywatności i posiada certyfikaty ISO27001, ISO27701, ISO27017 i SOC2 Type2 w zakresie bezpieczeństwa informacji. Wymagany jest dostęp do Internetu z połączeniem z portalem TechPulse. Pełne wymagania systemowe można znaleźć na stronie https://protect-us.mimecast.com/s/YhKhCqx5v5ukEBMP0hZCHH6?domain=hpdaas.com.
40 Ceny i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.