Home / Dokumenty w firmie / Nowe rozwiązania druku HP Color LaserJet dla firm każdej wielkości.

Nowe rozwiązania druku HP Color LaserJet dla firm każdej wielkości.

Firma HP zaprezentowała nowe rozwiązania druku HP Color LaserJet 4200/4300 oraz HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 i X500/X600 dla firm każdej wielkości. Wszystkie nowe drukarki z serii HP Color LaserJet są wyposażone w ekologiczny toner HP nowej generacji, który zapewnia do 27 procent mniejsze zużycie energii i do 78 procent mniej plastiku w opakowaniach.

Wysokowydajne rozwiązania druku HP zostały stworzone, aby pomóc rozwijającym się firmom zmaksymalizować produktywność i zminimalizować zakłócenia w dzisiejszych hybrydowych stylach pracy.

Elastyczna organizacja pracy jest po to, aby pozostać w firmach każdej wielkości, wykorzystując ją jako sposób na przyciągnięcie i zatrzymanie najlepszych talentów. Jednak rozproszona produktywność pracowników jest najważniejsza dla firm. Seria Color LaserJet 4000 została zaprojektowana z myślą o małych firmach, aby zmaksymalizować produktywność dzięki łatwemu, niezawodnemu i profesjonalnemu drukowaniu. Wraz z rozwojem naszych klientów drukarka Color LaserJet Enterprise 5000/6000 jest gotowa do zwiększenia produktywności i skalowalności.

– mówi Xavier Garcia, Global Head & General Manager Office Print Hardware w HP

Odpowiedzialne drukowanie dla lepszej planety

W ramach misji zapewnienia klientom lepszych wrażeń z drukowania, nowa technologia tonera HP TerraJet zapewnia zarówno najbardziej zrównoważone, jak i najbardziej wydajne drukowanie biurowe, jakie kiedykolwiek osiągnęło HP. TerraJet to zaawansowana technologia tonera wymagająca o 27 procent mniej energii podczas drukowania, do 78 procent redukcji plastiku, a jednocześnie zapewnia ostrzejsze szczegóły i do 20 procent więcej kolorów do zadrukowania3. Wkłady HP TerraJet mogą mieć mniejszy ślad węglowy niż ich poprzednie produkty i są stosowane w nowych rozwiązaniach druku od małych firm po duże przedsiębiorstwa.

Zwiększanie produktywności małych firm

Zamiar pozostania lub odejścia z pracy przez pracowników jest rosnącym problemem dla wielu organizacji, który ma wzrosnąć, gdy najstarsi członkowie pokolenia Z wejdą na rynek pracy. Aby przyciągnąć i zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników, 60 procent małych firm wprowadziło zmiany, w tym elastyczną organizację pracy. Mając na uwadze te trendy w zatrudnianiu, coraz więcej pracowników małych firm przyjmuje hybrydowe style pracy. Jednak połowa małych firm ma trudności z zarządzaniem technologią w hybrydowym miejscu pracy. A 91 procent małych firm nadal polega na drukowanych dokumentach do prowadzenia działalności4.

Nowa drukarka HP Color LaserJet 4200/4300 bazuje na serii LaserJet Pro dla małych firm, którym od lat ufają klienci oferujący większą wydajność i łatwiejsze zarządzanie. Seria 4200/4300, dostarczana w kompaktowej obudowie i przełomowej wydajności, zapewnia maksymalną produktywność dzięki szybkiemu, dwustronnemu kolorowemu drukowaniu i skanowaniu. Seria 4200/4300, wspierana przez niezawodne narzędzia do zarządzania zdecentralizowanymi urządzeniami, a także wiodącą w branży wbudowaną i wstępnie skonfigurowaną technologię HP Wolf Security od razu po wyjęciu z pudełka, została zaprojektowana, aby pomóc firmom w rozwoju i ułatwić drukowanie.

Najważniejsze cechy drukarki HP Color LaserJet 4200/4300:

  • O 25% większa prędkość drukowania5, klienci mogą wzmocnić swój zespół dzięki technologii, która zapewnia większą produktywność
  • HP Smart Admin Dashboard, kompleksowe narzędzie do zarządzania drukarkami do wyświetlania, kontrolowania i zarządzania drukarkami z poziomu jednego monitora
  • Wyróżnij się na rynku i wywarj realny wpływ dzięki wysokiej jakości kolorowym dokumentom
  • Wkłady z tonerem HP TerraJet zostały zaprojektowane z serii HP Color LaserJet Pro 4200/4300, aby zmniejszyć wpływ na środowisko i poprawić jakość w porównaniu z poprzednią generacją:
  • O 27% mniejsze zużycie energii podczas drukowania6
  • 28 procent mniej nowego plastiku we wkładzie7
  • 71% mniej plastiku w opakowaniach z wkładami8

Skalowalne rozwiązania dla przeprojektowanego biura hybrydowego

W miarę rozwoju małych firm i coraz bardziej złożonych potrzeb w zakresie drukowania klienci potrzebują drukarek, które pasują do zmieniającego się miejsca pracy, harmonogramów i dynamiki. Dzięki gamie wiodących w branży rozwiązań HP ma wyjątkową pozycję, aby pomóc klientom z małych firm w skalowaniu w miarę zaspokajania potrzeb przedsiębiorstwa. Drukarki HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 i X500/X600 zostały stworzone z myślą o odnowionym biurze i zapewniają wydajność i wydajność kopiarki A3 w cenie drukarki A4. Dzięki tej linii klienci mogą dostosować się bez poświęcania mocy, wydajności i bezpieczeństwa.

Najważniejsze cechy drukarki HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 i X500/X600:

Pierwsze w branży dostosowanie z konfiguracją do obsługi papieru na zamówienie, automatycznym podajnikiem dokumentów, opcjami wykańczania i licencją prędkości, oferując elastyczność
Zaprojektowany, aby być centrum produktywności i przepływu pracy z cyfrową edycją na urządzeniu umożliwiającym podświetlanie, redagowanie i znaczniki bez komputera, a wszystko to z najszybszą w branży prędkością kolorowego lasera A49
Szybsza i bezproblemowa digitalizacja dzięki rozwiązaniu HP EveryPage z funkcją Reverse and Retry, która zwiększa integralność dokumentu, ponieważ nigdy nie przegapi zeskanowanej strony i zmniejszy liczbę błędnych podań dzięki automatycznemu odzyskiwaniu
80% typowych zdarzeń serwisowych jest ukończonych w czasie krótszym niż 5 minut10
Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie11, HP Wolf Security chroni, wykrywa i dostosowuje się do nowych zagrożeń
Wkłady z tonerem HP TerraJet zostały zaprojektowane z serii HP Color LaserJet Enterprise 5700 i MFP 5800, aby zmniejszyć wpływ na środowisko i poprawić jakość w porównaniu z poprzednią generacją:
Do 78 procent mniej plastiku w opakowaniach z wkładami12
35% plastiku pochodzącego z recyklingu13


Dostępność

Informacje o dostępności w danym kraju, cenach i miejscach docelowych sprzedaży detalicznej różnią się w zależności od regionu.


Obliczenia HP oparte na znormalizowanych danych ENERGY STAR® TEC systemów druku HP wykorzystujących wkłady TerraJet w porównaniu z poprzednimi modelami. Zobacz hp.com/TerraJet/energysaving.
Obliczenia HP oparte na znormalizowanych danych Energy Star® TEC serii HP LaserJet Pro i Enterprise z wkładami HP TerraJet w porównaniu z poprzednimi modelami. Zobacz hp.com/TerraJet/energysaving
Tryb Premium oferuje więcej kolorów w porównaniu do trybu standardowego; różni się w zależności od serii wkładu. Zobacz hp.com/TerraJet/colors.
Mayer, Sarah. „Jak małe firmy mogą pokonać duże firmy, aby zdobyć największe talenty”. Przedsiębiorca, przedsiębiorca, 1 lutego 2023 r., https://www.entrepreneur.com/growing-a-business/how-small-businesses-can-beat-the-big-companies-to-top/442236.
Obliczenia HP oparte na szybkościach ISO rozmiaru liter w drukarkach HP LaserJet Pro M454, M479, M4201/4202/M4203 i M4301/4301/4303.
Obliczenia HP oparte na znormalizowanych danych ENERGY STAR® TEC systemów druku HP wykorzystujących wkłady TerraJet w porównaniu z poprzednimi modelami. Zobacz hp.com/TerraJet/energysaving.
Redukcja plastiku wkładów TerraJet obliczona na podstawie masy wkładów w porównaniu z poprzednikami. Zobacz hp.com/TerraJet/plasticreductions.
Obliczenia HP oparte na znormalizowanych danych Energy Star® TEC serii HP LaserJet Pro i Enterprise z wkładami HP TerraJet w porównaniu z poprzednimi modelami. Zobacz hp.com/TerraJet/energysaving
Badania własne HP, konkurs serii 600, 2022
10 Keypoint Intelligence ANON HP 2022 Porównawcza obsługa serwisowa FINAL CTR_090222.pdf
11 Najbardziej zaawansowane wbudowane funkcje zabezpieczeń HP są dostępne na urządzeniach HP Managed i Enterprise z oprogramowaniem układowym HP FutureSmart w wersji 4.5 lub nowszej. Twierdzenie oparte na przeglądzie HP dotyczącym funkcji opublikowanych na luty 2023 r. w konkurencyjnych drukarkach tej samej klasy. Tylko HP oferuje kombinację funkcji zabezpieczeń do automatycznego wykrywania, zatrzymywania i przywracania sprawności po atakach po samonaprawiającym się ponownym uruchomieniu, zgodnie z wytycznymi NIST SP 800-193 dotyczącymi odporności urządzeń na cyberataki. Aby uzyskać listę zgodnych produktów, odwiedź hp.com/go/PrintersThatProtect. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę hp.com/go/PrinterSecurityClaims.
12 Redukcja plastiku w opakowaniach obliczona na podstawie masy opakowania w porównaniu z poprzednikami. Zobacz hp.com/TerraJet/plasticreductions.
13 Patrz hp.com/ Zawartość z recyklingu, aby uzyskać listę indywidualnych wartości procentowych dostaw dla oryginalnego zużycia materiałów pochodzących z recyklingu na toner HP.