Home / Nowości produktowe / myApps dla komunikacji biznesowej i organizacji pracy jutra
Nowa generacja innovaphone myApps

myApps dla komunikacji biznesowej i organizacji pracy jutra

Nowe oprogramowanie innovaphone myApps w wersji 14 oferuje firmom możliwość radykalnego przeprojektowania i reorganizacji komunikacji i organizacji pracy. Dzięki nowej aplikacji Connect App, niemiecki producent innovaphone stworzył platformę społecznościową, która zastępuje e-mail jako wewnętrzny kanał komunikacji i sprawia, że komunikacja między pracownikami jest bardziej interaktywna i przejrzysta.

Nowa aplikacja Contact Widgets App znacznie ułatwia i usprawnia kontakt z klientami za pośrednictwem strony internetowej. Ponadto nowa wersja wprowadza liczne ulepszenia i szereg nowych aplikacji, które usprawniają rozwiązanie telefonii i UCC, ułatwiając wewnętrzną współpracę w firmie i administrację platformy myApps.

Nowe spojrzenie na komunikację biznesową: innovaphone Connect App stanowi fundamentalną zmianę w komunikacji biznesowej, ponieważ wdraża strategię dostępu do informacji opartą na zasadzie „pull” zamiast „push”. Dzięki interaktywnej platformie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dokładnie tych informacji, których potrzebują, a także udostępniać wszystkie informacje wymagane do współpracy zespołowej. Natłok informacji i krzyżujące się wiadomości e-mail zostają zastąpione przez przejrzystą platformę dyskusyjną. Oczywiście poufne informacje, które nie są przeznaczone dla całej firmy, mogą być udostępniane w chronionych obszarach samej aplikacji. Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, użytkownicy po prostu śledzą słowa kluczowe (Tags), kanały komunikacji (Channels) lub osoby, których to dotyczy, aby nie przegapić żadnych informacji.

Drugą ważną nowością w V14 jest aplikacja Contact Widgets App. Widgety kontaktowe są doskonałą alternatywą dla formularzy kontaktowych, ponieważ przyciągają uwagę odwiedzających witrynę, umożliwiając im szybkie i łatwe zainicjowanie połączenia telefonicznego, połączenia wideo, wiadomości e-mail lub czatu za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób firmy mogą zoptymalizować jakość i ilość kontaktów z odwiedzającymi ich witrynę i generować więcej potencjalnych klientów.

Zgodnie z aktualnym hasłem innovaphone „more than communication“, inne nowe aplikacje mają na celu zwiększenie produktywności w codziennym życiu zawodowym: na przykład aplikacja Notes App do przejrzystego zarządzania notatkami, aplikacja Search App, która niezawodnie przeszukuje cały interfejs myApps pod kątem wyszukiwanego hasła oraz aplikacja TechAssist App, która pomaga technikom w znajdowaniu i rozwiązywaniu problemów i błędnych konfiguracji Nowa aplikacja do cyfrowej rejestracji czasu pracy Working App jest praktycznym i prostym w obsłudze narzędziem, które spełnia wymagania aktualnych przepisów dotyczących rejestrowania godzin pracy.  W zakładce „Optymalizacje i nowe funkcje” znajdują się techniczne ulepszenia już istniejących aplikacji myApps i ulepszenia funkcjonalne, które zespół programistów innovaphone również wdrożył w wersji V14.