Home / Flota / Komfort podróżowania z pakietem korzyści od STAG
Protection of car. Business concept.

Komfort podróżowania z pakietem korzyści od STAG

STAG daje więcej, niż tylko narzędzie do oszczędności na kosztach paliwa. Wymierne oszczędności to dopiero początek korzyści, których może oczekiwać kierowca z momentem montażu instalacji autogaz.

Firma AC S.A., właściciel marki,  gwarantuje jakość i daje rękojmię niezawodności swoich instalacji rozszerzając opiekę gwarancyjną. Co to oznacza w praktyce?

Masz instalację? Korzystasz!

Oczywiście powodów dla których warto zamontować instalację LPG w swoim pojeździe jest wiele. Należą do nich m.in. niska cena gazu, którego litr kosztuje w Polsce ponad dwa razy mniej niż benzyny oraz możliwość obniżenia eksploatacji samochodu nawet o 50 proc. Co więcej, samochód z LPG może przejechać nawet dwa razy dłuższy dystans na obu zbiornikach paliwa bez konieczności tankowania. Nie bez znaczenia pozostaje także aspekt ekologiczny – dzięki instalacjom LPG możliwe jest obniżenie emisji cząstek stałych, czyli sadzy w powietrzu. Kierowcy mogą również skorzystać z dwóch rodzajów opieki gwarancyjnej, jednej wydłużającej standardową gwarancję na sterownik i drugiej stworzonej z myślą o właścicielach nowych aut.

STAG Assistance

Instalacje autogaz marki STAG wyróżnia jakość i ponad 30 lat doświadczenia. Decydując się na rozwiązania od akurat tego producenta każdy użytkownik auta ma możliwość zostać otoczonym opieką aż do 8 lat, co wydłuża standardową gwarancję na sterownik nawet o 5 lat. Zyskuje się bezpłatną naprawę usterek, nielimitowaną ilość napraw oraz wymianę sterownika w przypadku braku możliwości jego naprawy. Autoryzowane Serwisy STAG i  Rekomendowane Warsztaty zatrudniające doświadczonych mechaników sprawnie diagnozują i naprawiają nawet najtrudniejsze usterki. Podczas napraw wykorzystywane są oryginalne części, które spełniają rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa. Przedłużona gwarancja obowiązuje na warunkach identycznych jak w standardowej gwarancji udzielanej przy zakupie sterownika. Ważne, by pamiętać o przestrzeganiu terminów dokonywania okresowych przeglądów serwisowych, nie trzeba za to obawiać się krótkiego okresu czasu danego przez producenta na podjęcie decyzji. Gwarancję można wydłużyć w każdym momencie trwania gwarancji podstawowej, nawet w jej ostatnim dniu, co jest niezwykle wygodne.

Właściciele nowych samochodów pozostających na gwarancji producenta również mogą skorzystać z oferty gwarancyjnej dopasowanej do ich potrzeb. Zyskują możliwość montażu instalacji autogaz przy jednoczesnym utrzymaniu gwarancji producenta na silnik. Oferta obejmuje wszystkich właścicieli aut o wadze do 3,5t, kupionych na terenie UE, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. I nie ma znaczenia, czy jest to samochód prywatny, czy flota aut firmowych. Oferta jest na tyle elastyczna, by sprostać wymogom różnych odbiorców.

Zarówno w przypadku przedłużenia gwarancji do 8 lat jak i jej rozszerzenia na samochód pozostający na gwarancji producenta montaż należy przeprowadzić w jednym z ponad 100 Autoryzowanych Serwisów STAG. Pozwoli to nie tylko na profesjonalną usługę, ale i na wygodną opiekę serwisową na terenie całego kraju. W przypadku potrzeby kontroli czy wizyty w warsztacie kierowca może udać się do najbliżej zlokalizowanego punktu, niezależnie od miejsca w jakim montował instalację.

– Rozwijamy również sieć serwisową związaną z marką STAG na terenie krajów europejskich. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku wyjazdów służbowych lub wakacyjnych. Dostęp do profesjonalnej sieci warsztatów użytkownik samochodu z instalacją STAG ma zapewniony – informuje Jerzy Pisiecki, Kierownik ds. Rozwoju Europejskiej Sieci AS STAG firmy AC S.A.

Rozszerzona Gwarancja STAG przewiduje także oprócz możliwości napraw do końca gwarancji producenta samochodu, przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku sprzedaży auta. Ubezpieczenie przypisane do pojazdu, a nie do jego właściciela z pewnością przemawia na jej korzyść. Kierowca ma również możliwość wyboru okresu ochronnego jaki go interesuje na czas 12, 24 lub 36 miesięcy.

Czy można chcieć więcej?

STAG dba nie tylko o jakość, bezpieczeństwo instalacji oraz o stały rozwój produktów. W odpowiedzi na oczekiwania klientów powstały użyteczne programy zarówno dla właścicieli samochodów, jak i montażystów pod nazwą GasComputer, STAG w Trasie, STAG Mobile oraz STAG Save. Są to pierwsze aplikacje dedykowane wyłącznie do aut zasilanych gazem LPG. Posiadają różnorodne funkcje i stopień zaawansowania, od detali użytecznych w trakcie podróży po dostęp do wszystkich opcji konfiguracyjnych sterownika.

Wraz z rozwojem oferty STAG kierowcy zyskują coraz więcej. Czasy, kiedy po konwersji pojazdu na paliwo LPG jedynym benefitem był mniejszy rachunek za paliwo minęły bezpowrotnie. Obecnie posiadanie instalacji umożliwia korzystanie z całego pakietu korzyści, a bezpieczeństwo gwarantowane jest w pakiecie.