Home / Nowości produktowe / Intuicyjny system Dual-Collaboration Room, umożliwiający kreatywne i interaktywne spotkania hybrydowe

Intuicyjny system Dual-Collaboration Room, umożliwiający kreatywne i interaktywne spotkania hybrydowe

Sharp NEC Display Solutions Europe przedstawia nowy system NEC Dual-Collaboration Room, który łączy dwa monitory – jeden interaktywny, a drugi identycznie zaprojektowany nieinteraktywny – w jeden kompleksowy, przyjazny dla użytkownika system. Rozwiązanie to idealnie nadaje się do spotkań i współpracy, zarówno w przypadku obecności całego zespołu w jednym miejscu, jak i podczas spotkań hybrydowych. Eleganckie wzornictwo sprawia, że monitory idealnie wpasowują się w nowoczesne przestrzenie biurowe.

System Dual-Collaboration Room (Du-Co Room System) firmy Sharp/NEC to pierwsze na rynku rozwiązanie łączące w jednym zestawie wielkoformatowy monitor dotykowy i tradycyjny, oba identyczne pod względem konstrukcji i mechaniki. Pracując z interaktywnym i nieinteraktywnym monitorem w scenariuszu dwuekranowym, użytkownicy nie muszą już iść na kompromis pomiędzy designem a funkcjonalnością. Dzięki NEC Du-Co Room System, użytkownicy zyskują zwiększoną użyteczność, efektywność współpracy i jednocześnie rozwiązanie estetyczne wizualnie. System wyposażony w ekran dotykowy InGlass™ oferuje najlepsze w swojej klasie wrażenia zbliżone do pisania piórem na papierze. Monitor zoptymalizowany pod kątem systemów wideokonferencyjnych (VC) ułatwia pracę kreatywną podczas spotkań hybrydowych, odbywających za pomocą narzędzi takich jak Microsoft Teams lub Zoom.

Wsłuchaliśmy się uważnie w opinie naszych użytkowników, aby stworzyć system, który idealnie wspiera współpracę i interaktywne spotkania, niezależnie od tego, czy zespoły pracują w całości na miejscu, w całości online, czy też hybrydowo. Nowe rozwiązanie łączy w sobie doskonałe wyświetlanie obrazu z intuicyjnym sposobem pisania, a jednocześnie idealnie pasuje do nowoczesnych przestrzeni konferencyjnych.

– powiedziała Daniela Dexheimer, Senior Product Manager Collaboration Technologies w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Dzięki Du-Co Room System jesteśmy pionierem rozwiązania dwuekranowego, w którym forma i funkcja są sobie równe. Ten systema podnosi walory estetyczne sali konferencyjnej, a jednocześnie jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu zespoły mogą pracować intuicyjnie.

– kontynuuje Gunnar Kyvik, Business Segment Lead Meeting and Conferencing w Sharp NEC Display Solutions Europe.

System NEC Dual-Collaboration Room będzie dostępny w dwóch wersjach: z ekranami 2 x 55” i 2 x 65”. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2022 w Barcelonie.