Home / Nowości produktowe / Acer odświeża laptopy biznesowe TravelMate P4, TravelMate Spin P4 i TravelMate P2

Acer odświeża laptopy biznesowe TravelMate P4, TravelMate Spin P4 i TravelMate P2

Firma Acer zaprezentowała odświeżoną gamę laptopów biznesowych TravelMate dla małych i średnich firm oraz pracowników hybrydowych, oferując im szerszy wybór mobilności i wydajności.

Każdy z wytrzymałych laptopów Acer TravelMate P4TravelMate Spin P4 i TravelMate P2 oferuje pracownikom w biurze, domu lub w podróży wyrafinowane wrażenia dzięki większym touchpadom i cichszym naciśnięciom z wygodną odległością skoku 1,55 mm.

Te trwałe laptopy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić potężną wydajność przez cały dzień pracy, zwiększone bezpieczeństwo, zaawansowaną łączność i trwałość klasy wojskowej. Są zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z rzeczywistymi sytuacjami, takimi jak uderzenie przez punkt kontroli bezpieczeństwa na lotnisku lub przypadkowe upuszczenie, i spełniają specyfikacje MIL-STD 810H, co oznacza, że mogą wytrzymać upadki, wilgoć i wycieki wody.

Laptopy Acer TravelMate P2, TravelMate P4 i TravelMate Spin P4 zapewniają bezpieczeństwo i produktywność klasy biznesowej. Te komputery z zabezpieczonymi rdzeniami firmy Microsoft zapewniają zaawansowane zabezpieczenia aż do poziomu oprogramowania układowego. Czytnik linii papilarnych SecureBio i kamera na podczerwień z migawką prywatności obsługują funkcję Windows Hello w celu bezpiecznego logowania. Wszystkie modele oferują zaawansowaną łączność z Wi-Fi 6, aby zapewnić płynniejszą łączność bezprzewodową, oraz opcjonalną obsługę LTE, dzięki czemu osoby podróżujące służbowo mogą cieszyć się natychmiastową łącznością z sieciami lokalnymi.

Acer TravelMate P4 i TravelMate Spin P4

14- i 16-calowe laptopy TravelMate P4 oraz 14-calowe TravelMate Spin P4 są dostępne z procesorem Intel Core 12. generacji®™ i7 vPro lub AMD Ryzen®™ 7 procesorów PRO. Wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) IPS z wąską ramką zapewnia do 86%[1] Stosunek ekranu do obudowy i współczynnik proporcji 16:10 maksymalizują wykorzystanie przestrzeni ekranu. Wszystkie modele TravelMate P4 i TravelMate P4 Spin zapewniają wysoką jakość wideokonferencji dzięki mikrofonom redukcyjnym zasilanym sztuczną inteligencją, czterem głośnikom skierowanym w górę i wbudowanemu dts audio dla wyższej jakości dźwięku bez zniekształceń. Te ekologiczne laptopy zużywają do 37,7%[2] Plastik PCR (Post-Consumer Recycled) i materiały opakowaniowe w 100% pochodzące z recyklingu.

Dodatkowo kabriolet TravelMate Spin P4 jest wyposażony w wyświetlacz antyodblaskowy, można go obrócić o 360 stopni w trybie laptopa, stojaka, namiotu lub tabletu i obsługuje rysik AES 1.0 dla łatwego robienia notatek. Jego ekran i touchpad ze szkłem Corning Gorilla Glass są odporne na zarysowania i trwałe. ®®

Nowe laptopy TravelMate P4 i TravelMate Spin P4 z procesorami AMD Ryzen PRO mają wbudowane zabezpieczenia sprzętowe Pluton zaprojektowane przez Microsoft. Technologia Pluton jest zintegrowana bezpośrednio z procesorem, zapewniając integralność systemu urządzeń z systemem Windows 11 z ciągłą ochroną tożsamości, danych i aplikacji.

Acer TravelMate P2

Laptopy biznesowe Acer TravelMate P2 są wyposażone w zawias 180 stopni, który otwiera się na płasko i są dostępne w wersjach 14- i 15,6-calowych zasilanych najnowszymi procesorami Intel Core i7 vPro 12. generacji. Urządzenie jest wyposażone w plastik PCR (Post-Consumer Recycled) w całej obudowie oraz oceanglass™ touchpad, wykonany z plastiku związanego z oceanem i warstwy tekstury UV, aby zapewnić wrażenie dotyku przypominające szkło.

Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność różnią się w zależności od regionu. Aby dowiedzieć się więcej o dostępności, specyfikacjach produktów i cenach na określonych rynkach, skontaktuj się z najbliższym biurem Acer za pośrednictwem www.acer.com.


[1] W przypadku modelu 16-calowego. Stosunek ekranu do obudowy na poziomie 82% w modelu 14-calowym.
[2] 37,7% dla modelu 16-calowego i 34,5% dla modelu 14-calowego.