Home / Flota / AutoControlÒ 3 – nowa platforma zarządzania pojazdami od AutoGuard.

AutoControlÒ 3 – nowa platforma zarządzania pojazdami od AutoGuard.

AutoGuard S.A. to firma z przeszło 14-letnim doświadczeniem na rynku usług telematycznych, z ugruntowaną pozycją lidera dostarczającego dedykowane rozwiązania, które pozwalają profesjonalnie zarządzać flotą pojazdów i optymalizować koszty w przedsiębiorstwie.

 

Stały rozwój firmy, poparty wieloma sukcesami biznesowymi oraz prestiżowymi nagrodami jest potwierdzeniem, iż AutoGuard S.A. stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Nowa platforma AutoControlÒ 3, która właśnie wchodzi do oferty AutoGuard – jest nie tylko odpowiedzią na zmieniające się dynamicznie potrzeby klientów ale ma także zapewnić im najnowocześniejsze narzędzie ułatwiające codzienną pracę.

 

AutoControlÒ 3 to zupełnie nowy wymiar zarządzania flotą. Zapewnia komfortową pracę dzięki szybkości działania, intuicyjności rozwiązań i czytelnemu interfejsowi aplikacji.

 

Nowy system to także więcej funkcjonalności i większa efektywność pracy: doskonała prezentacja pojazdów, proste i intuicyjne wytyczanie geostref, dodawanie punktów użytkownika i generowanie wysokiej jakości raportów. Dostęp do zróżnicowanych map umożliwia lokalizację pojazdu z dokładnością do zarysu budynku na zdjęciu satelitarnym. Aktualne, nowocześnie redagowane i technologicznie zaawansowane mapy HERE dostarczają także informacji o stanie ruchu drogowego na głównych arteriach komunikacyjnych. System AutoControlÒ 3 jest też przygotowany do zapewnienia prawidłowego ewidencjonowania użytkowania pojazdów – łatwo można wygenerować przejrzyste raporty z użytkowania pojazdów (zgodnie z nową ustawą o VAT).

 

AutoControlÒ 3 pozwala też na wygodne zarządzanie kontaktami i zapewnia pełną informację o użytkownikach pojazdów. Jedną z zalet nowej platformy jest jej uniwersalność. AutoControl 3.0 jest kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami m.in. Internet Explorer, Firefox oraz Google Chrome.

 

Dzięki AutoControlÒ 3 można skutecznie optymalizować koszty w obszarze zarządzania flotą i znacząco usprawnić procesy biznesowe w firmie.

AutoGuard S.A. to firma z blisko 14-letnim doświadczeniem na rynku dostawców systemów do zarządzania środkami transportu i ochrony pojazdów. Firma dzięki dynamicznemu rozwojowi stała się niekwestionowanym liderem na rynku usług wykorzystujących systemy pozycjonowania obiektów za pomocą urządzeń GPS. Na sukces AutoGuard S.A. wpłynął rozwój nowych systemów i technologii, ale także współpraca z placówkami naukowo-badawczymi. Spółka stale kreuje oryginalne rozwiązania i poszukuje nowych zastosowań dla systemów telematycznych.