Home / Dokumenty w firmie / ADRESUJ PACZKI Z AVERY ZWECKFOR

ADRESUJ PACZKI Z AVERY ZWECKFOR

KRYJĄCE ETYKIETY WYSYŁKOWE NA PACZKI I PRZESYŁKI AVERY ZWECKFORM
Rozwój sklepów internetowych i sektora e-commerce powoduje, że rynek usług kurierskich w Polsce podlega obecnie dynamicznym zmianom. Według
danych DPD Polska za 2014 rok wartość sprzedaży internetowej w naszym kraju wyniosła ponad 27 mld zł, co stanowiło wzrost o 15 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Taka tendencja zwyżkowa trwa od kilku lat. Nietrudno więc zauważyć, że wysyłanie paczek jest standardowym procesem już nie tylko wśród klientów biznesowych i dużych firm, ale także wśród większości internautów. Wszyscy, którzy prowadzą sprzedaż na wirtualnych aukcjach muszą następnie dostarczyć poszczególne przedmioty do osób prywatnych – najłatwiej jest wtedy wysłać paczkę. Aby przesyłka dotarła na czas do właściwego odbiorcy, warto zadbać o jej prawidłowe zaadresowanie. Pomocne okazuje się wówczas korzystanie z profesjonalnego oprogramowania do projektowania i zadruku etykiet.

Od tego roku można pracować na nowym oprogramowaniu Avery Zweckform Design&Print do pobrania, które sprawia, że projektowanie etykiet
jest naprawdę proste.

Do najważniejszych zalet programu należą:
• Możliwość korzystania bez konieczności łączenia się z internetem;
• duży wybór szablonów do projektowania;
• łatwa edycja tekstu, obrazów, zmiany kolorów oraz czcionek;
• funkcja generowania kodów kreskowych oraz QR;
• oprogramowanie jest kompatybilne z wszystkimi produktami Avery Zweckform, m.in. z białymi kryjącymi etykietami BlockOut, które idealnie nadająsię do opisywania dużych kopert, paczek, tub wysyłkowych i pudełek.

Nowości
Wysyłka korespondencji może być łatwym i szybkim procesem. Wystarczy użyć białych kryjących etykiet wysyłkowych BlockOut™ od Avery Zweckform, które całkowicie zakrywają stare etykiety i opisy, co pozwala na ponowne wykorzystanie tych same kartonów, czy paczek.
Etykiety wysyłkowe idealnie sprawdzają się przy adresowaniu dużych kopert, pudełek i tub wysyłkowych. Dodatkową zaletą korzystania z kryjących etykiet wysyłkowych jest fakt, iż są one bezpieczne dla sprzętu biurowego, ponieważ certyfikat TUV daje gwarancję braku zacięć w drukarkach laserowych. Korzystając z darmowych i łatwych w użyciu szablonów oraz oprogramowania dostępnego na www.avery-zweckform.pl projektowanie i wydruk etykiet jest naprawdę prostą czynnością.