Home / Wydarzenia / Oddam Ci 2 godziny dziennie!

Oddam Ci 2 godziny dziennie!

Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów– 13 lipca 2015, Warszawa, Hotel Grand Mercure****, 18.00-20.00.

 

Wyjątkowe wydarzenie! Prestiżowe miejsce! Ekspert prezesów i dyrektorów!

Warszawa. Czterogwiazdkowiec w centrum. Wielka sala na kultowym 10 piętrze, nie bez przyczyny zwanym w biznesowym światku Olimpem.

Jak odzyskać 2h dziennie, które tracisz każdego dnia? W poniedziałek 13 lipca będziesz wychodzić z Hotelu Grand Mercure z praktycznym planem jak to zrobić, a nie z ulotną wiedzą. Dostaniesz konkrety!

Czy osiągasz w terminie cele, które zaplanowałeś? A chciałbyś?

Jesteś zmęczony ciągłym brakiem czasu, natłokiem zadań? Ale jak to zmienić…

Obrabiasz w kółko jakieś papiery i maile, zamiast sprzedawać i zarabiać? Skończ z tym.

Czy masz czas dla swojej rodziny i dla siebie? A chciałbyś?

Grzegorz Frątczak

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach Office Manager, autor seminarium, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach.  Na tym warsztacie znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

80% tego szkolenia to doświadczenia Grzegorza Frątczaka w pracy z przedsiębiorcami, menedżerami, dyrektorami, prezesami banków!

Szczegółowe informacje o seminarium i zakup biletów na to wydarzenie można znaleźć na stronie:

Jak odzyskać 2 godziny, które tracisz każdego dnia? 2 godzinny warsztat dla przedsiębiorców i menedżerów

Strona naszego wydarzenia na FB
Wydarzenie na evenea