Home / Nowości produktowe / Zwiększ produktywność firmy dzięki inteligentnej platformie biznesowej
innovaphon aplikacje

Zwiększ produktywność firmy dzięki inteligentnej platformie biznesowej

Nowe hasło producenta z Sindelfingen innovaphone AG ma charakter programowy: „More than Communication“ oznacza rozszerzenie platformy myApps o narzędzia organizacyjne dla sektora biznesowego, np. o niedawno opublikowaną aplikację „Working-App” do prostego rejestrowania czasu pracy. Celem nowych aplikacji jest zapewnienie większej ilości czasu na naprawdę ważne zadania i projekty oraz zwiększenie przestrzeni na kreatywność dzięki inteligentnym narzędziom do zarządzania.

Zaloguj się w pracy po urlopie jednym kliknięciem, użyj aplikacji kalkulator do szybkiego oszacowania kosztów lub narzędzia projektowego do optymalnego przeglądu bieżących projektów i zadań oraz bardziej efektywnej współpracy – innovaphone, specjalista w zakresie rozwiązań do pracy i komunikacji, łączy wszystkie te aplikacje na swojej platformie myApps. Ekosystem innovaphone, zapoczątkowany jako platforma dla aplikacji UCC pod hasłem „communicate.connect.collaborate”, stale się rozwija dzięki własnym aplikacjom i aplikacjom partnerów, a teraz jest rozszerzany o aplikacje, które idą w kierunku organizacji pracy i produktywności.

Naszym celem jest zaoferowanie naszym klientom kompleksowej platformy biznesowej, która udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne w codziennej działalności biznesowej w jednolitym interfejsie użytkownika – niezależnie od używanego urządzenia końcowego. Oznacza to na przykład, że godziny pracy rejestrowane są podczas podróży i pracy mobilnej ze smartfonem tak samo jak w biurze lub że wideokonferencje w samochodzie można przeprowadzać za pomocą smartfona równie wygodnie, jak na komputerze.

– wyjaśnia Dagmar Geer, CEO innovaphone AG

Firma innovaphone opublikowała właśnie aplikację Working App, która przetestowana została wcześniej przez społeczność innovaphone (innovaphone Community). Ich opinie zostały uwzględnione w ostatecznym projekcie interfejsu użytkownika tej niezwykle elastycznej aplikacji. Aplikacja umożliwia intuicyjne i elastyczne rejestrowanie czasu pracy i składa się z dwóch części: aplikacji użytkownika i aplikacji administratora dla pracowników działów kadr. Czas pracy rejestrowany jest zgodnie z przepisami o czasie pracy, z uwzględnieniem przerw i odpoczynku, a odchylenia mogą być szybko wykryte. Klienci innovaphone, którzy już korzystają z myApps lokalnie lub z chmury, muszą jedynie udostępnić aplikację Working App swoim pracownikom. Nowi klienci mogą bezpłatnie zainstalować platformę myApps, a następnie aktywować aplikację Working App. Wymagana jest tylko jedna licencja na użytkownika aplikacji Working App w cenie 3 Euro miesięcznie w przypadku wynajmu lub 60 Euro w przypadku zakupu licencji.

Od samego początku mieliśmy wizję otwartej platformy, która generuje kreatywne pomysły – często oparte na konkretnym problemie – i która zachęca naszych partnerów i klientów do opracownia własnych rozwiązań. Stale rosnąca innovaphone Community i rosnąca liczba aplikacji dostępnych w naszym App Store, niektóre opracowane są przez nas, a niektóre przez naszych partnerów, pokazują nam, że nasza wizja owocnego i wydajnego ekosystemu myApps staje się rzeczywistością.

– potwierdza Dagmar Geer.