Home / Nowości produktowe / Zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4300 UC zaprojektowany z myślą o elastycznej pracy
Voyager 4320 Situation

Zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4300 UC zaprojektowany z myślą o elastycznej pracy

Poly (NYSE: POLY) zaprezentowało Voyager 4300 UC – najnowszy model z wielokrotnie nagradzanej serii bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Bluetooth Voyager. Zaprojektowane z myślą o nowym trybie pracy, Voyager 4300 UC pozwalają pracownikom na bezproblemowy kontakt przy maksymalnym poziomie produktywności, bez względu na lokalizację, z której wykonują obowiązki służbowe.

Działa tak, jak tego potrzebujesz

Ponieważ dynamika pracy nieustannie ulega zmianie, seria Voyager 4300 UC oferuje bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z zapewnionym stabilnym połączeniem do 50 metrów od komputera, z wysokiej jakości dźwiękiem i wieloma opcjami łączności do wyboru. Możliwość podłączenia do wybranego smartfonu lub komputera za pośrednictwem adaptera BT700 USB, zapewnia potrzebną w ciągu dnia elastyczność.

Użytkownicy mogą również utrzymać kontrolę nad jednym z największych problemów związanych ze zdalnymi spotkaniami – stanem wyciszenia. Zestaw ten jest wyposażony w łatwy do znalezienia i obsługi przycisk wyciszenia oraz funkcję Dynamic Mute Alert, która wykrywa i powiadamia użytkowników, gdy mówią w trybie wyciszenia

Zestaw Voyager 4300 UC jest kompatybilny z wybranymi platformami UC, m.in. w wersji z certyfikatem Microsoft Teams, z dedykowanym przyciskiem Microsoft Teams na zestawie słuchawkowym, który natychmiast włącza aplikację, a także zapewnia wizualne alarmy w przypadku otrzymania powiadomienia. Zestawy słuchawkowe z serii Voyager posiadają również certyfikat Zoom, który zapewnia bezproblemową obsługę spotkań Zoom, w tym zdalne sterowanie połączeniami i synchronizację wyciszenia, co znacznie ułatwia sposób nawiązywania połączeń.

Najwyższa jakość dźwięku

Voyager 4300 UC Series zapewnia wyjątkową jakość dźwięku bez względu na to gdzie z niego korzystamy – w domu, czy w biurze. Technologia Acoustic Fence blokuje niepożądane dźwięki z otoczenia, dzięki czemu osoba po drugiej stronie słyszy tylko głos rozmówcy. Dodatkowo, technologia Sound Guard Digital zapewnia bezpieczny i komfortowy odsłuch oraz naturalnie brzmiącą mowę, zapewniając najlepsze wrażenia dźwiękowe dla wszystkich uczestników rozmowy.

„W ciągu ostatnich 18 miesięcy zauważyliśmy wzrost popytu na dostosowane do potrzeb i cenowo przystępne rozwiązania dla pracowników, którzy wykonują swoją pracę zdalnie lub z biura. Seria Voyager 4300 UC oferuje wysoką jakość dźwięku, swobodę poruszania się, komfortu i łączności, gdziekolwiek pracujesz” – powiedział John Lamarque, wiceprezes i dyrektor generalny ds. współpracy głosowej i profesjonalnych zestawów słuchawkowych w Poly.

Według najnowszych badań firmy Frost & Sullivan, globalny rynek profesjonalnych zestawów słuchawkowych Bluetooth UC wzrósł o 88,2% w 2020 roku do 591,6 mln USD. „W miarę jak firmy i pracownicy coraz bardziej skłaniają się w stronę przyszłości opartej na pracy hybrydowej, posiadanie

Voyager 4310 Hero Teams


odpowiednich narzędzi komunikacyjnych ma kluczowe znaczenie” – powiedział Alaa Saayed, ICT Industry Director & Fellow – Connected Work, Frost i Sullivan. „Zestaw Voyager 4300 UC firmy Poly oferuje połączenie elastyczności, łączności i wysokiej jakości dźwięku w przystępnej cenie”.

Seria Voyager 4300 UC oferuje również:

  • Łatwą konfigurację i nieskomplikowane użytkowanie – bez konieczności korzystania z pomocy zespołu IT.
  • Zestaw słuchawkowy jest dostępny w wersji stereofonicznej na dwoje uszu lub monofonicznej na jedno ucho i został zaprojektowany z myślą o swobodzie, pozwalając użytkownikowi na przemieszczanie się podczas rozmowy.
  • Bazę Voyager Office jako opcjonalne akcesorium dla użytkowników telefonów stacjonarnych, zapewniające także ładowanie zestawu słuchawkowego. Baza jest zaprojektowana tak, aby urządzenie było naładowane i gotowe do użycia w dowolnym momencie (jest także kompatybilna z Voyager Focus 2).
  • Seria Voyager 4300 UC obsługuje Poly Lens, usługę wsparcia dla urządzeń osobistych, ułatwiając zespołom IT rozwiązywanie problemów i zarządzanie urządzeniami na odległość, podczas pracy zdalnej. Urządzenia objęte są 2-letnią ograniczoną gwarancją i mają dostęp do standardowej pomocy technicznej. Dodatkową dostępną opcją jest płatna usługa Poly+, która oferuje całodobową pomoc technologiczną dla urządzeń osobistych na całym świecie oraz trzyletnią gwarancję.

Ceny i dostępność:

Voyager 4300 UC jest najnowszym modelem z popularnej rodziny zestawów słuchawkowych i słuchawek Bluetooth Voyager. Więcej informacji na temat modeli, cen i dostępności można znaleźć na stronie:

Voyager 4300 UC.