Home / Nowości produktowe / Unikalny Printer IQ

Unikalny Printer IQ

Innowacyjny wygląd, precyzyjne wykonanie oraz niespotykana dotąd możliwość personalizacji… To tylko niektóre z zalet, jakie zawiera samotuszująca pieczątka z serii Printer IQ, która znajduje się w ofercie firmy COLOP Polska.

 

Pieczątka z serii Printer IQ to nowoczesne narzędzie biurowe, które możesz dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Personalizacja pieczątki jest możliwa dzięki okienku XXL, które oferuje umieszczenie karteczki indeksującej z dowolnym wzorem. Możesz dzięki temu dostosować wygląd pieczątki do własnej firmy. Karteczka indeksująca z logo przedsiębiorstwa przynosi korzyści marketingowe, gdyż możesz promować własna markę wśród innych osób. To także świetny sposób, by zaprezentować zgodność projektu z wizerunkiem całej firmy.

 

Karteczkę indeksująca można pozyskać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest skorzystanie z naszego katalogu karteczek na stonie internetowej: www.colop.pl/iq w dziale „Do pobrania”. Drugim sposobem jest stworzenie karteczki indeksującej, które jest bardzo proste, gdyż specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy aplikację, znajdująca się na stronie www.imagecard.colop.com. Wykorzystanie aplikacji powoduje, że w kilka minut możesz przygotować własną karteczkę indeksującą.

 

Warto wspomnieć, że wśród najważniejszych cech pieczątki Printer IQ znajduje się także technologia antypoślizgowa, która zapobiega przesunięciu się pieczątki, a także sprawia, że obicie jest wyraźne oraz czytelne. Ponadto, pieczątka zawiera przeźroczystą podstawę, która ułatwia wykonanie odbicia pieczątki we właściwym miejscu. To jeszcze nie wszystko! Łatwo zdejmowalne okienko indeksujące pozwala na szybką wymianę poduszki oraz chroni przed niespodziewanym wypadaniem. Printer IQ to także pieczątka zawierająca zatyczkę, która ją zabezpiecza.

 

Automaty samotuszujące z serii Printer IQ to doskonałe przyrządy o unikalnym wyglądzie skierowane do osób ceniących sobie nowoczesną oraz niepowtarzalną formę pieczątki.

Logo

Więcej informacji:

Magdalena Fijałkowska

Specjalista ds. marketingu

tel.: 32 388 70 63,

@: marketing@colop.pl

www.colop.pl