Home / Nowości produktowe / TRILUX Inplana/Onplana – oprawy promieniujące jakością

TRILUX Inplana/Onplana – oprawy promieniujące jakością

Firma TRILUX wprowadza na rynek pierwszą w sektorze downlight oprawę emitującą światło płaszczyznowe o zredukowanym współczynniku olśnienia.

Podwójna nowość w ofercie TRILUX Polska – para opraw Inplana i Onplana – to innowacyjne rozwiązanie oświetleniowe w wariancie do wbudowania i nabudowania. Dzięki unikatowej konstrukcji, emituje rozproszone, bezpośrednie i pośrednie światło. Produkt nie tylko daje ciekawe możliwości aranżacyjno- -architektoniczne, ale także gwarantuje niski współczynnik olśnienia – zgodnie z normami dla pracy biurowej przy komputerze. Każda z opraw występuje w dwóch rozmiarach, z układami optycznymi dwóch typów oraz strumieniem świetlnym na poziomie 1 000, 2 000 albo 3 000 lumenów. Inplana posiada dodatkowo stopień ochrony IP54, co umożliwia jej zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

trilux 2

Duże zróżnicowanie poszczególnych wariantów pozwala na wykorzystanie w całym obiekcie produktów jednej linii. Dzięki minimalistycznej stylistyce, oprawy te doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Ich zastosowanie daje więc ciekawy, harmonijny efekt. Prosty i funkcjonalnyprojekt zapewnia łatwy montaż w stropach podwieszanych, na nawierzchniach stałych, a dodatkowo również na pionowych powierzchniach ścian. Ze względu na spłaszczoną konstrukcję, Inplana może być wbudowana w sufity podwieszane, gdzie dostępna przestrzeń wynosi zaledwie 35 mm. Dodatkowe akcesoria pozwalają na montaż opraw w stosowanych powszechnie konstrukcjach sufitów.

trilux.com.pl