Home / Nowości produktowe / Optoma EH504 – nowy na rynku projektor z popularnej serii ProScene.

Optoma EH504 – nowy na rynku projektor z popularnej serii ProScene.

Veracomp włączył do oferty nowy, semi instalacyjny projektor marki Optima, wyświetlający obraz w jakości Full HD (1920×1080) i o wysokiej jasności 5000 ANSI lumenów. EH504 jest idealnym rozwiązaniem w przypadku ekonomicznych instalacji AV, od których wymaga się łatwego montażu i wysokiej jakości obrazu – urządzenie posiada wiele opcji gwarantujących wyraźny i czysty obraz bez zniekształceń niezależnie od pomieszczenia, w jakim pracuje.

Najnowszy semi instalacyjny projektor Optoma EH504 znajdzie zastosowanie przede wszystkim w salach konferencyjnych, pomieszczeniach szkół i uczelni, w firmach oraz placówkach kulturalnych. Można go zamontować pod kątem, w narożnej części pomieszczenia czy pod sufitem – funkcje przesunięcia obiektywu w pionie (lens shift +17%), zoom 1,6x, korekcja czterech rogów obrazu gwarantują prawidłowe wyświetlanie prezentacji, materiałów wideo itp.

Wysoki kontrast wynoszący 15 000:1 wzmacnia głębię obrazu – jaśniejsza biel i intensywna czerń sprawiają, że treści wyświetlane z projektora ożywiają obraz, teksty są wyraźniejsze, co ma duże znaczenie zarówno w przypadku edukacji, jak i biznesu.

Optoma_EH504-100-5

Projektor przystosowany jest do wyświetlania obrazu 3D, który może pochodzić z dowolnego źródła, w tym m.in. Blu-ray czy najnowszych konsol. Zastosowana rozdzielczość 1080p to z kolei ostre i szczegółowe obrazy w jakości HD, idealne do odtwarzania filmów z Blu-ray czy transmisji w HD.

Wbudowane głośniki stereo (2 x 16W) eliminują konieczność zastosowania dodatkowego nagłośnienia. Lampa projektora może pracować w wielu trybach, co pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i jednoczesne wydłuża jej żywotność. Przydatną opcją wpływającą na oszczędność energii i komfort użytkowania projektora jest funkcja „Auto Power Off”, która wyłącza urządzenie kiedy jest nieużywane przez określony czas.  EH504e posiada trzy wejścia HDMI + MHL.

Projektory Optoma bazują na technologii DLP® stworzonej przez Texas Instruments. Technologia ta wykorzystuje wiele milionów mikroskopijnych lusterek do wyświetlania wysokiej jakości obrazu, który w czasie użytkowania nie ulega pogorszeniu (Optoma udziela 5 lat gwarancji na jakość kolorów).

Nowy projektor Optoma  EH504 jest już dostępny w Veracomp.

 

Informacja o Veracomp SA

Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distributor). Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO. Veracomp, jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe. Spółka działa w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2014 roku przychody firmy ze sprzedaży wyniosły 789 mln złotych.

Więcej informacji pod adresem: www.veracomp.pl