Home / Nowości produktowe / Kompaktowy zestaw głośnomówiący w domowym miejscu pracy

Kompaktowy zestaw głośnomówiący w domowym miejscu pracy

Firma Poly dodała do swojej wielokrotnie nagradzanej rodziny zestawów głośnomówiących Poly Sync uniwersalne rozwiązanie do audiokonferencji dedykowane pracownikom domowym – Poly Sync 10. Produkt powstał z myślą o osobach pracujących w domu, które chcą poprawić jakość wykonywania służbowych obowiązków w miejscach do tego przeznaczonych.

Z perspektywy działów IT jest on doskonałym uzupełnieniem istniejącej rodziny produktów Poly Sync – zapewnia większy wybór urządzeń zoptymalizowanych pod kątem różnych przestrzeni roboczych, oraz co ważne z jednolitym interfejsem we wszystkich urządzeniach.

Produkt jest przeznaczony do użytku w biurze domowym. Jest to przewodowy zestaw głośnomówiący. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach wykonujących obowiązki służbowe w modelu zdalnym lub hybrydowym, które chcą usprawnić i ulepszyć swoją pracę w domu. W tym nowym hybrydowym świecie użytkownicy potrzebują narzędzi, które pomogą im słyszeć i być słyszanymi, są proste i łatwe w użyciu oraz pasują do ich stylu pracy. Nowy Poly Sync 10 spełnia wszystkie te wymagania.

Czysty dźwięk zapewnia akustykę klasy korporacyjnej w kompaktowej obudowie, zmieniając domowe miejsce pracy w salę konferencyjną. Dwumikrofonowa matryca sterująca działa w tle, dzięki czemu rozmowy koncentrują się na głosie mówcy, a nie na hałasie z otoczenia. Dźwięk jest dodatkowo wzbogacony o funkcję full-duplex, która umożliwia jednoczesny przepływ rozmów. Łatwe w użyciu dotykowe elementy sterujące z wyraźnymi wskaźnikami LED pomagają kontrolować połączenia i jakość rozmowy. Poly Sync 10 współpracuje ze wszystkimi głównymi aplikacjami do komunikacji i współpracy oraz posiada certyfikaty firm Microsoft i Zoom. Jest zasilany przez USB, dzięki czemu użytkownicy nie muszą martwić się o żywotność baterii, a ponadto jest odporny na kurz i wodę zgodnie z normą IP64, więc nie ma potrzeby martwić się rozlaną na biurku kawą. Nowy Poly Sync 10 jest również wyposażony w głośnik muzyczny o jakości Hi-Fi i wzmacniacz mocy, dzięki czemu pełni funkcję przenośnego zestawu głośnomówiącego i wydajnego głośnika muzycznego w jednym. Złącza USB-A i USB-C pozwalają na aktualizację urządzenia o nowe oprogramowanie za pomocą aplikacji Poly Lens, przez co użytkownicy mogą z łatwością dostosować rozwiązanie do wszelkich nadchodzących aktualizacji technologicznych. Dodatkowo rozwiązanie sprawdzi się również podczas wizyty w biurze – Sync 10 jest na tyle mały i lekki, że zmieści się w torbie.

Zestaw głośnomówiący Poly Sync 10 jest już dostępny na stronie Poly.com oraz u wybranych sprzedawców na całym świecie.