Home / Nowości produktowe / Nowa linia komputerów HP ProBook 400

Nowa linia komputerów HP ProBook 400

HP zaprezentowało dziś nową linię komputerów HP ProBook 400 przeznaczonych dla rozwijających się firm i przedsiębiorców, którzy często pracują poza biurem.

Małe i średnie firmy sięgają po najnowsze technologie, więc niezwykle istotne jest tworzenie rozwiązań, które pomogą im oszczędzać czas, zarabiać pieniądze i rozwijać biznes. Szukają też dodatkowych korzyści, nie tylko najniższej ceny. Gdy poszukują najlepszego biznesowego notebooka, chcą takiego, który oferuje wszystko, czego potrzeba do skutecznego wykonywania codziennych zadań – od wysokiej wydajności i długiego czasu pracy na baterii, zaawansowanych zabezpieczeń i standardów łączności do nowoczesnego wzornictwa.

 

Komputery z serii HP ProBook 400 G6, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym biznesie, pomagają wydajnie pracować w biurze i poza nim, oferując moc, styl i korzyści, które spełnią potrzeby każdej firmy.

 

Nowe modele ProBook 430 G6, ProBook 440 G6 i ProBook 450 G6 oferują:

 

  • Ultralekką, dopracowaną w każdym detale konstrukcję. W nowych urządzeniach wykorzystano koncepcje wzornicze zaczerpnięte z komputerów HP klasy Commercial i wyższej, w tym niezwykle smukłą obudowę z ostrymi liniami, wyraźnymi krawędziami i srebrnym wykończeniem oraz wąskie ramki ekranu. Nowy 180-stopniowy zawias pozwala położyć urządzenie płasko, co ułatwia udostępnianie treści i współpracę.
  • Bezpieczne i łatwe w zarządzaniu funkcje biznesowe. Urządzenia zapewniają szereg dodatkowych zabezpieczeń, w tym firmware HP BIOSphere Gen4, który automatyzuje ochronę BIOS-u i ułatwia zarządzanie. Nowa, solidna pokrywa górna z wytłaczanego aluminium i ulepszony panel klawiatury wykonany z jednego kawałka aluminium zwiększają wytrzymałość. Każdy użytkownik może dostosować pod siebie opcje łączności, np. decydując się na wersję z 4G LTE.
  • Wysoka wydajność i produktywność. Komputery ProBook 400 G6 są dostępne z najnowszymi czterordzeniowymi procesorami Intel® Core™ 8. generacji, opcjonalnymi kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® oraz pojemną baterią, która starcza na cały dzień intensywnej, wielozadaniowej pracy. Użytkownicy mogą teraz szybko naładować baterię do 50 proc. dzięki funkcji HP Fast Charge.

 

Komputery z serii HP ProBook 400 G6, w cenie od 4799 PLN brutto, będą dostępne w Polsce w grudniu 2018 r.