Home / Slider News / KONKURS TOP WOMAN IN REAL ESTATE

KONKURS TOP WOMAN IN REAL ESTATE

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem Top Woman in Real Estate, organizator ogłasza utworzenie nowej kategorii: „Architecture & Design”. Termin zgłoszeń dla wszystkich uczestniczek przesunięto na dzień 23 marca, tak aby umożliwić wzięcie udziału paniom specjalizującym się w tej tematyce.

 

Gala finałowa Konkursu odbędzie się 11 maja br. w hotelu InterContinental Warszawa. Miło nam też poinformować, że organizator podjął współpracę z Fundacją „Po drugie”, która buduje pierwszy w Polsce dom dla nieletnich matek i ich dzieci. Na ten cel przeznaczone zostaną środki pochodzące z licytacji przeprowadzonej podczas Gali. Więcej o misji fundacji tutaj: podrugie.pl

 

Przygotowano też specjalną atrakcję dla laureatek Konkursu. Będzie nią sesja fotograficzna w stylu „Glamour”, zrealizowana przez profesjonalne studio fotograficzne. W planie jest zaangażowanie światowej sławy projektantki mody. Każda z nagrodzonych pań otrzyma w prezencie zdjęcie wydrukowane w dużym formacie.

 

Przypomnijmy, że konkurs Top Woman in Real Estate narodził się z chęci wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier. Konkurs jest wspólną inicjatywą liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych, takich jak Ladies First, OSWBZ czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić za najlepsze osiągnięcia.

 

Przedsiębiorcze panie będą oceniane w 9 kategoriach – Top Woman in Real Estate in:
  • Business management
  • Innovation
  • Business support
  • Commercial sales
  • Residential sales
  • Activities for green building
  • Journalism
  • Architecture and design
  • Personality of the Year – decyzja internautów

 

Na uwagę zasługuje kategoria specjalna, promująca dobre praktyki w firmach: Pro-women Company. Do udziału w tej kategorii zachęcamy firmy prowadzone zarówno przez panie, jak i panów. Wydarzeniem towarzyszącym rozdaniu nagród będzie konferencja połączona z biznes mikserem. Hasłem przewodnim konferencji jest samorozwój, a do współpracy zaprosiliśmy m.in. Instytut Gallupa.

 

Udział w plebiscycie można zgłaszać do 23 marca – osobiście, poprzez dział swojej firmy lub organizację działającą w branży. Następnie, na początku kwietnia, zostanie ogłoszona krótka lista nominowanch, opublikowana na stronie konkursu. Od tego momentu zbierane będą głosy internautów. Szczególnie zachęcamy panie do zgłoszeń samodzielnych. Formularz dostępny jest na stronie topwoman.pl.

 

Za wybór zwycięzców odpowiada kapituła, pełniąca rolę Jury wydarzenia. W jej skład wchodzą przedstawiciele zarządów największych firm branży nieruchomości, zarówno polskich jak i zagranicznych. W Jury zasiadają zarówno kobiety jak
i mężczyźni.

 

Więcej na topwoman.pl