Home / Dokumenty w firmie / Konica Minolta wprowadza nową serię urządzeń bizhub C658 do druku kolorowego

Konica Minolta wprowadza nową serię urządzeń bizhub C658 do druku kolorowego

Na rynku polskim pojawiła się nowa seria urządzeń Konica Minolta bizhub C658 do druku kolorowego. W jej skład wchodzą trzy wysokiej jakości urządzenia z segmentu A3: bizhub C458, C558 oraz C658. Wszystkie modele charakteryzuje wysoka wydajność i efektywność pracy. Idealnie sprawdzają się w biurach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są łatwe w obsłudze i oszczędne, dzięki czemu obieg dokumentów w organizacjach odbywa się w sposób płynny i bezpieczny.

W nowej serii Konica Minolta bizhub C658 wprowadzono szereg nowości. Urządzenia zostały wyposażone w większy panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala, który umożliwia sprawne i intuicyjne poruszanie się po menu. Nowy interfejs można bez trudu dostosować do rutynowych zadań w każdej firmie. Urządzenia posiadają również wydajniejszy procesor, dzięki czemu są  wyjątkowo łatwe w obsłudze i funkcjonalne.

Proces skanowania dużej ilości materiałów jest szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek. Istnieje możliwość zeskanowania nawet 240 obrazów na minutę, dzięki dużej pojemności i szybkości podajnika dokumentów. Urządzenia zostały wyposażone również w czujniki ultradźwiękowe, które zapobiegają pobraniu wielu arkuszy w tym samym czasie. Maszyny pozwalają drukować w firmie różnego rodzaju materiały, a dzięki wielofunkcyjnym finiszerom, produkować broszury i dokumenty składane w Z.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Konica Minolta bizhub, urządzenia z nowej serii C658 są skonfigurowane do połączenia z urządzeniami mobilnymi. Można je parować z telefonem komórkowym, drukować dokumenty z urządzeń przenośnych, a także łączyć z urządzeniami za pomocą technologii NFC.

Nowy bizhub C458, C558 i C658 idealnie sprawdzają się w organizacjach, gdzie występuje obieg dużej ilości dokumentów, np. w kancelariach prawnych, czy instytucjach finansowych. Zwiększają bowiem wydajność wykonywanych zadań w firmie w zakresie kompleksowego zarządzania dokumentami.