Home / Dokumenty w firmie / JESIENNE PORZĄDKI Z ETYKIETAMI

JESIENNE PORZĄDKI Z ETYKIETAMI

Późna jesień to czas sprzyjający tworzeniu różnego rodzaju podsumowań. Sprawdzamy wówczas stopień realizacji założonych planów oraz domykamy otwarte tematy. To również okres, w którym porządkujemy dokumenty, materiały i sprzęty biurowe.

Czas na porządki

Sprzątanie firmowych półek zarówno tych w biurze, jak i w magazynach nie należy do łatwych zadań. Inwentaryzacja jest zazwyczaj czasochłonnym, monotonnym zajęciem, więc nietrudno o przypadkowe pomyłki w trakcie liczenia. Na szczęście, istnieją sposoby, które zdecydowanie ułatwiają i usprawniają tą czynność. Wystarczy w czytelny sposób oznakować określone przedmioty, a następnie posegregować je według przyjętych kryteriów. W razie pogubienia się w obliczeniach nie trzeba będzie zaczynać pracy od samego początku. Bezproblemowo i szybko można wrócić do wszystkich przedmiotów z aktualnie przeglądanej kategorii. Opisywanie i oznaczanie sprawdza się także podczas organizowania przestrzeni biurowej, czy magazynów.

Najważniejsze cechy etykiet

Do oznaczania produktów i inwentaryzacji środków trwałych warto wykorzystać specjalistyczne, samoprzylepne etykiety. Idealne okazują się wówczas produkty Avery Zweckform: Etykiety Heavy Duty: • wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę -20°C do +80°C, więc sprawdzają się także w trudnych warunkach; • wyjątkowo wytrzymałe, przeznaczone do użytku zewnętrznego i oznaczania produktów lub umieszczania informacji ostrzegawczych w trudnych warunkach; • dostępne w dwóch kolorach: białym oraz żółtym. Srebrne etykiety znamionowe: • wodoodporne, odporne na działanie smarów, brudu i temperaturę -40°C do +150°C; • bardzo eleganckie, dobrze prezentują się na sprzętach elektronicznych, meblach biurowych i innych przedmiotach, które pomimo oznakowania powinny estetycznie wyglądać.

Bez tytułu

NOWOŚĆ! Ekonomiczne opakowania po 100 arkuszy

Najbardziej popularne rozmiary etykiet Heavy Duty oraz srebrnych etykiet znamionowych są już dostępne w bardziej ekonomicznych opakowaniach – po 100 arkuszy. Duże opakowania doskonale sprawdzą się właśnie teraz, czyli pod koniec roku, gdy trwa sezon podsumowań i inwentur. Porządkowanie, segregowanie i liczenie dużej liczby przedmiotów wcale nie musi być frustrujące. Wystarczy odpowiednio zorganizować swoją pracę i skorzystać ze sprawdzonych sposobów, które usprawnią wykonywane czynności. Etykiety od Avery Zweckform skutecznie w tym pomogą.

avery  etykiety