Home / Nowości produktowe / HP na targach CES 2022

HP na targach CES 2022

Firma HP Inc. zaprezentowała nowe urządzenia i rozwiązania zaprojektowane w celu usprawnienia współpracy i tworzenia, dzięki czemu ludzie mogą pracować i tworzyć gdziekolwiek się znajdują.

Praca hybrydowa wymaga czegoś więcej niż tylko współpracy i współpracy. Rzuca wyzwanie technologii, aby zapewnić takie same wrażenia bez względu na to, gdzie są ludzie. Miejsca pracy są teraz tam, gdzie ludzie chcą, aby były, ale oczekiwania dotyczące ich pracy się nie zmieniają. Ludzie muszą być wyraźnie widziani i słyszani oraz produktywni i inspirowani.

Hybryda zmieniła wszystko. Mamy teraz większą swobodę w byciu produktywnym i kreatywnym z dowolnego miejsca. Nasze innowacje w zakresie sprzętu, oprogramowania i rozwiązań zapewniają doświadczenia potrzebne do rozwoju w hybrydowym świecie, zapewniając moc łączenia naszych najbardziej produktywnych środowisk pracy i kreatywności z naszymi najbardziej inspirującymi pomysłami.

– powiedział Alex Cho, prezes Personal Systems, HP Inc.

Współpraca z istotnymi doświadczeniami w pracy hybrydowej

Kontynuując bazowanie na niedawnej premierze HP Presence,1 Firma HP dodała nowe, ekscytujące funkcje zapewniające lepsze wrażenia podczas wideokonferencji. Użytkownicy mogą teraz ulepszać swój obraz na ekranie, aby spersonalizować sposób wyświetlania na spotkaniach za pomocą filtra wyglądu, podczas gdy aplikacja myHP zapewnia pojedynczy pulpit nawigacyjny do kontrolowania i dostosowywania środowiska komputera — na przykład stosowanie ustawień wideo w aplikacjach konferencyjnych za pomocą jednego kliknięcia. Firma HP udostępniła również zaawansowaną technologię współpracy w większej części swojego portfolio, w tym w komputerach z serii EliteBook 800 G9, komputerach z serii EliteBook 1000 G9, ZBook Firefly G9 oraz zakrzywionych wyświetlaczach Z40c i Z34c G3, a także w najnowszych komputerach Elite Dragonfly. Od kamer 5 MP z funkcją HP Auto Frame po oparte na sztucznej inteligencji filtry redukcji szumów i technologię dynamicznego wyrównywania głosu — HP Presence zapewnia lepszy sposób, aby być widzianym, słyszanym i dzielić się pomysłami dla osób spoza sali konferencyjnej.

Przenosząc współpracę pracowników na zupełnie nowy poziom, HP rozszerzyło swoją ofertę urządzeń Elite Dragonfly, zaspokajając zapotrzebowanie klientów na urządzenia mobilne klasy premium, jeśli chodzi o pracę hybrydową. Urządzenia te napędzają postęp w kierunku zwiększenia zrównoważonego rozwoju dzięki magnezowi, aluminium i plastikom związanym z oceanami.2

HP Elite Dragonfly G3 z systemem Windows 11 umożliwia mobilnym profesjonalistom jak najlepsze wykorzystanie każdego spotkania. Wciąż lżejszy od powietrza (poniżej 1 kg)3 i dostępny w kolorze Slate Blue lub Natural Silver, HP Elite Dragonfly G3 jest zasilany przez 12th Procesory Intel generacji. HP Elite Dragonfly G3 ma konstrukcję z klapką o przekątnej 13,5 cala, a jednocześnie zapewnia użytkownikom więcej ekranu dzięki wyższym proporcjom 3:2, aby zapewnić im produktywność. Ulepszony przez HP Presence, Elite Dragonfly zapewnia wyjątkowe wrażenia ze współpracy z Audio by Bang & Olufsen i czterema dyskretnymi wzmacniaczami współpracującymi ze sobą w celu stworzenia wciągającego dźwięku, HP Dynamic Voice Leveling automatycznie optymalizując czystość głosu, a oparta na sztucznej inteligencji redukcja szumów 2.0 poprawia dźwięk, dzięki czemu ludzie mogą być słyszani nawet podczas noszenia maski. Wyposażony w inteligentne ładowanie akumulator uczy się wzorców pracy, aby zoptymalizować zużycie energii. HP Wolf Security dla firm4 zapewnia odporną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami.

Hp Elite Dragonfly G3, który wciąż zaczyna się od 1 kg, ma konstrukcję z klapką o przekątnej 13,5 cala, wyższy współczynnik proporcji 3:2 i długi czas pracy baterii, aby zapewnić produktywność.

HP Elite Dragonfly Chromebook Enterprise został stworzony z myślą o mobilnej intensywności stylów pracy skoncentrowanych na chmurze, to najbardziej zaawansowany chromebook dla firm na świecie.5 Zapewniając przełomowe wrażenia ze współpracy i bezpieczeństwo, nowy Chromebook klasy premium umożliwia użytkownikom biznesowym i chmurowym korzystanie z prostoty systemu operacyjnego Chrome we współpracy, dzieleniu się i przechwytywaniu pomysłów. Zaprojektowany z myślą o ścisłej integracji z Chrome OS, pierwszym na świecie gładzikiem dotykowym na Chromebooku6 daje użytkownikom nowy wymiar kontroli i responsywności. Owinięte oszałamiającą konstrukcją 360 stopni i ulepszone przez HP Presence, urządzenie jest wyposażone w kamerę 5MP z poprawą oświetlenia przy słabym oświetleniu dla wysokiej jakości rozmów wideo i cztery głośniki fachowo dostrojone z Audio by Bang & Olufsen tworzą wciągające wrażenia użytkownika. Użytkownicy mogą również robić notatki i dzielić się pomysłami w locie za pomocą opcjonalnego pióra magnetycznego7 który podłącza się i ładuje bezprzewodowo z boku urządzenia. Ponieważ ludzie zaczynają ponownie podróżować, zachowanie poufności poufnych danych podczas podróży stało się niezbędne. Zintegrowany ekran prywatności HP Sure View Reflect chroni poufne informacje, a funkcja HP Sure Shutter blokuje kamerę internetową jednym kliknięciem. Zapewniający kompleksowe, wielowarstwowe zabezpieczenia dla firm, CHROMEbook HP Elite Dragonfly jest pierwszym na świecie Chromebookiem Intel® vPro.8

Chromebook HP Elite Dragonfly, stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach biznesowych i w chmurze, zapewnia wydajne, oparte na chmurze środowisko komputerowe.

Praca hybrydowa oznacza, że każda przestrzeń jest przestrzenią spotkań. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy gdzieś pomiędzy, pracuj razem tak, jakbyś był w tym samym pomieszczeniu co Twoi koledzy, dzięki realistycznemu obrazowi i wyraźnemu dźwiękowi dzięki pięciu nowym monitorom konferencyjnym zaprojektowanym tak, aby Twoje miejsce pracy było bardziej produktywne, oparte na współpracy i wciągające.

Monitory konferencyjne HP E24m, E27m i E34m to najbardziej zaawansowana seria monitorów konferencyjnych na świecie9 które zapewniają najbardziej autentyczne spotkania twarzą w twarz w dedykowanym obszarze roboczym. Zaprezentuj się najlepiej podczas każdej rozmowy dzięki odchylanej kamerze internetowej o rozdzielczości 5 MP, ulepszonym czujnikom oświetlenia, funkcji logowania Windows Hello, mikrofonom z redukcją szumów i głośnikom przednim. Spełniając ponad 200 standardów jakości, monitory te posiadają certyfikat Zoom, dzięki czemu możesz mieć pewność, że możesz być widziany i słyszany dzięki wysokiej jakości wideo i audio. Dodatkowo, gdy przemieszczasz się między przestrzeniami, po prostu podłącz całą konfigurację za pomocą jednego USB-C®10 na wolne od bałaganu biurko. Jeśli chodzi o Dobre samopoczucie, chroń oczy dzięki HP Eye Ease zawsze włączone światło o niskiej emisji niebieskiego światła i pracuj wygodnie dzięki czterokierunkowej ergonomii.

Dla osób poszukujących eleganckiej i łatwej w użyciu obsługi konferencyjnej monitory z kamerą internetową HP M24 i M27 są idealne do łączenia się z przyjaciółmi i rodziną lub uczenia się w domu za pośrednictwem kamery internetowej 5MP, głośników przednich i mikrofonów z redukcją szumów. Podłącz urządzenie za pomocą jednego USB-C® i uzyskaj bezproblemową łączność z dowolnym Chromebookiem z certyfikatem Works With Chromebook.

Monitory konferencyjne HP z serii E są wyposażone w odchylaną kamerę internetową o rozdzielczości 5 MP, funkcję logowania Windows Hello, mikrofony z redukcją szumów i ulepszone czujniki oświetlenia, które zapewniają doskonałe wrażenia podczas wideokonferencji przez cały dzień i każdego dnia.

Każda firma potrzebuje swoich pracowników, aby poprawić produktywność, współpracę i bezpieczeństwo pracy w nowym hybrydowym świecie. Dodatkowe nowe urządzenia z systemem Windows 11 stworzone z myślą o tym obejmują:

 • HP Elite x360 1040 G9 i HP EliteBook 1040 G9 przesuwają granice wydajności i lekkości dla pracowników mobilnych na całym świecie. Przeprojektowane z myślą o płynnych przejściach w pracy hybrydowej, urządzenia mają cienką i lekką obudowę o proporcjach ekranu 16: 10, aby pokazać więcej i zmniejszyć przewijanie. Dzięki funkcji HP Presence użytkownicy mogą wyglądać i brzmieć najlepiej dzięki kamerze 5 MP, kamerze na podczerwień 940 nm i wciągającemu oprogramowaniu audio zapewniającemu czystość głosu.
 • Komputery HP EliteBook z serii 800 G9 zostały przeprojektowane z ultrasmukłą obudową, nowym ekranem o proporcjach 16:10 i większym współczynnikiem klikalności. Dzięki hp Presence ludzie mogą współpracować z bardziej osobistymi wrażeniami dzięki opcjonalnej automatycznej kamerze 5MP, audio bang & Olufsen i opcjonalnej łączności 5G.
 • Komputery HP EliteBook z serii 600 G9 to wydajne, łatwe w zarządzaniu i wysoce bezpieczne komputery, które umożliwiają łatwą standaryzację w istniejących środowiskach IT, a jednocześnie zapewniają użytkownikom narzędzia potrzebne do pracy z niemal dowolnego miejsca.
 • Komputery HP ProBook z serii 400 G9 łączą w sobie lekkie, możliwe do rozbudowy konstrukcje z komercyjną wydajnością, bezpieczeństwem i trwałością, idealne dla rozwijających się firm.

Rozwiń, dokąd może Cię zaprowadzić nowo odkryta inspiracja

W dzisiejszym hybrydowym świecie wkroczyliśmy w świat doświadczeń z wieloma urządzeniami, nieustannie zamieniając jedno urządzenie na drugie, jednocześnie poruszając się po szybkich wybuchach kreatywności w podróży, aby wydłużyć czas skupienia przy biurku. Twórcy w tym nowym środowisku potrzebują rozwiązań cyfrowych, które są dostępne, spójne, komplementarne i ciągłe.

 • Komputer stacjonarny HP ENVY to nowa, ekspansywna potęga dla twórców, zaprojektowana jako centralny ośrodek ułatwiający naukę, tworzenie i zarządzanie każdym aspektem współczesnego życia. Twórz bezproblemowo za pomocą aplikacji HP Palette [LINK], która obejmuje program Duet for HP do używania tabletu, telefonu lub komputera jako drugiego wyświetlacza oraz HP QuickDrop, łatwą w użyciu aplikację umożliwiającą przesyłanie plików między urządzeniami. Szybko podłączaj urządzenia kreatywne, aby być jeszcze bardziej produktywnym dzięki wielu szybkim portom, w tym Thunderbolt i czytnikowi kart, a także możliwości podłączenia do czterech monitorów 4K.11 Urządzenie nadąża za rozwojem umiejętności twórczych w systemie Windows 11, aż do 12th Procesor Intel Core i9 generacji12 oraz do grafiki NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti, wraz z możliwością rozbudowy bez użycia jednego dotknięcia dla łatwej rozbudowy.
 • HP Z2 Mini G9, najpotężniejsza mini stacja robocza na świecie,13 zapewnia wysoką wydajność, która jest zapakowana w nowy, wszechstronny, współczesny design. Architekci i graficy potrzebujący urządzenia wystarczająco małego, aby zmieścić się w środowiskach o ograniczonej przestrzeni, nie muszą już poświęcać wydajności. Z2 Mini G9 jest wyposażony w niskoprofilową profesjonalną grafikę NVIDIA RTX™, w połączeniu z procesorami Intel® Core™ nowej generacji, w tym z serii K, dla płynnego przejścia między wieloma aplikacjami do projektowania, renderowania i symulacji oraz możliwości zasilania przepływów pracy 2D do 3D.
 • Zakrzywione wyświetlacze HP Z40c G3 i HP Z34c G3 są przeznaczone dla twórców i zaawansowanych użytkowników, którzy chcą zastąpić konfigurację z dwoma monitorami jednym dużym, wciągającym i dokładnym pod względem kolorów wyświetlaczem. Zakrzywiony wyświetlacz HP Z40c G3, największy na świecie monitor konferencyjny ze zintegrowaną kamerą internetową 4K, pozwala zobaczyć każdy szczegół na ostrym ekranie 5K:2K 40″ o wysokim współczynniku proporcji, krytycznej gęstości pikseli i uzyskać bezproblemowe i szybkie połączenie z Thunderbolt 3 – wystarczające do naładowania dwóch komputerów jednocześnie. Gdy twórcy pracują nad wieloma urządzeniami, plikami i projektami jednocześnie, hp Device Bridge 2.0 zapewnia nieprzerwaną kreatywność w strumieniu pracy. Podłącz zarówno Z2 Mini, jak i Firefly – lub dowolne urządzenia z systemem Windows® lub Mac® – aby wyświetlać i jednocześnie pracować z możliwością przeciągania i upuszczania plików między dwoma komputerami bez wysiłku. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, włącz kontrolowane udostępnianie plików, aby mieć pewność, że Twoja sieć jest chroniona.
Komputer stacjonarny HP ENVY zapewnia moc twórcom dzięki możliwości rozbudowy bez użycia narzędzi za pomocą jednego dotknięcia oraz łatwemu dostępowi do różnych portów w celu bezproblemowego podłączenia wielu urządzeń.
Z2 Mini G9 z łatwością mieści się na biurku lub za wyświetlaczem, takim jak HP Z40c G3, dzięki czemu możesz realizować projekty 3D bez utraty cennej przestrzeni biurowej. Uzyskaj niewiarygodnie wysoką wydajność zapakowaną w szalenie mały komputer.

Dodatkowe nowe urządzenia i akcesoria dla twórców obejmują:

 • ZBook Firefly 14 G9, najbardziej mobilna stacja robocza HP ZBook, oraz ZBook Firefly 16 G9 zapewniają profesjonalną wydajność, kamerę internetową poprawiającą sztuczną inteligencję i dokładny w kolorze wyświetlacz HP DreamColor14 do prawdziwie eleganckiej mobilnej stacji roboczej. Dzięki procesorom Intel® Core™ nowej generacji, procesorowi graficznemu NVIDIA T550 do laptopów i do 64 GB pamięci możesz otwierać duże pliki i uruchamiać jednocześnie profesjonalne aplikacje, aby przyspieszyć wielozadaniowość i produktywność. Zachowaj produktywność, gdziekolwiek pracujesz, dzięki ZBook Firefly G9 , wszystkiemu, czego potrzebujesz do współpracy i zarządzania projektami w dowolnym miejscu.
 • Zaprojektowany przez twórców przez twórców, nowy 27-calowy komputer stacjonarny HP ENVY All-in-One pozwala ci być w najlepszej formie podczas tworzenia, łączenia się i współpracy. Mniejsza, ale równie potężna wersja niedawno ogłoszonego modelu 34-calowego – ta 27-calowa wersja 4K ma realistyczne kolory, potężną wydajność i odłączany aparat magnetyczny .
HP ZBook Firefly G9 łączy w sobie profesjonalną wydajność z prawdziwą mobilnością, zapewniając moc stacji roboczej w podróży, dzięki czemu możesz zachować produktywność w dowolnym miejscu.

Ceny i dostępność15

 • HP Elite Dragonfly G3 ma być dostępny w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • HP Elite Dragonfly Chromebook Enterprise HP Elite Dragonfly Chromebook mają być dostępne w kwietniu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • Oczekuje się, że monitory konferencyjne HP E24m, E27m i E34m będą dostępne na początku stycznia odpowiednio za 399, 549 USD i 699 USD.
 • Oczekuje się, że monitory z kamerą internetową HP M24 i M27 będą dostępne na początku stycznia w HP.com za odpowiednio 319,99 USD i 359,99 USD.
 • HP EliteBook x360 1040 G9 i HP EliteBook 1040 G9 mają być dostępne w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • HP EliteBook x360 830 G9HP EliteBook 830 G9HP EliteBook 840 G9 i HP EliteBook 860 G9 mają być dostępne w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • HP EliteBook 630 G9HP EliteBook 640 G9 i HP EliteBook 650 G9 mają być dostępne w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • HP ProBook 440 G9 i HP ProBook 450 G9 mają być dostępne w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • Komputer stacjonarny HP ENVY ma być dostępny wiosną w HP.com. Urządzenie będzie również dostępne w Amazon, Costco.com i innych amerykańskich sprzedawcach detalicznych na wiosnę. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • HP Z2 Mini G9 ma być dostępny w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.
 • Zakrzywiony wyświetlacz HP Z34c G3 i zakrzywiony wyświetlacz HP Z40c G3 mają być dostępne na początku stycznia odpowiednio za 949 USD i 1899 USD.
 • HP ZBook Firefly G9 ma być dostępny w marcu. Ceny będą dostępne bliżej dostępności produktu.

1 Wybrane produkty HP są wzbogacone o HP Presence. Funkcje różnią się w zależności od platformy.

2 Zawiera wagowo 5% tworzyw sztucznych związanych z oceanem w obudowie głośnika.

3 Rzeczywista waga zależy od konfiguracji. panele bezdotykowe z hp Sure View Reflect, panelami dotykowymi, WWAN, 6-ogniwową baterią, dyskiem SSD 512 GB lub szybszym i szybszym oraz pamięcią NFC niedostępnymi w konfiguracjach o wadze poniżej 1 kg.

4 Rozwiązanie HP Wolf Security for Business wymaga systemu Windows 10 lub nowszego, zawiera różne funkcje zabezpieczeń HP i jest dostępne w produktach HP Pro, Elite, RPOS i stacjach roboczych. Zobacz szczegóły produktu, aby zapoznać się z dołączonymi funkcjami zabezpieczeń i wymaganiami dotyczącymi systemu operacyjnego.

5 Na podstawie wewnętrznej analizy HP dotyczącej obecnie dostarczanych Chromebooków z preinstalowaną licencją na Chrome Enterprise i testami MIL-STD. Najbardziej zaawansowany oparty na Chromebookach z gładzikiem dotykowym z dotykowym sprzężeniem zwrotnym, kamerą MIPI 5MP, korekcją oświetlenia, redukcją szumów AI, czterema głośnikami z dyskretnymi inteligentnymi wzmacniaczami od grudnia 2021 r.

6 Na podstawie wewnętrznej analizy HP Chromebooków z gładzikiem dotykowym z dotykowymi sprzężeniami zwrotnymi z grudnia 2021 r.

7 Opcjonalna funkcja, która musi zostać skonfigurowana w momencie zakupu.

8 Aby zapewnić pełną funkcjonalność Intel® vPro®, Chrome OS R99 lub nowszy, wymagany jest procesor obsługujący vPro, przewodowa sieć LAN z obsługą vPro i/lub karta WLAN, WiFi 6e i układ zabezpieczający H1. Niektóre funkcje wymagają dodatkowego oprogramowania 3rd do uruchomienia.

9 Na podstawie wewnętrznej analizy HP monitorów z kamerami internetowymi, głośnikami i mikrofonami. Najbardziej zaawansowany opiera się na fizycznej integracji kamery o rozdzielczości 5MP lub wyższej, zintegrowanych mikrofonach z automatyczną redukcją szumów, zintegrowanych głośnikach 2x5W lub większych, pionowym nachyleniu kamery (niezależnie od monitora), czujniku podczerwieni Windows Hello i funkcji wyskakującego okienka prywatności od 4 stycznia 2022 r.

10 DisplayPort™ nie wchodzi w skład zestawu. Monitory są dostarczane z jednym USB-C™ do podłączenia komputera i zasilającym do monitora

11 Cztery monitory 4K obsługują wstępnie skonfigurowane z grafiką NVIDIA® RTX 3060, 3060 Ti, 3070, 3070 Ti, 3080, 3080 Ti.

12 Technologia wielordzeniowa została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności niektórych programów. Nie wszyscy klienci lub aplikacje koniecznie skorzystają z tej technologii. Wydajność i częstotliwość zegara będą się różnić w zależności od obciążenia aplikacji oraz konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Numeracja, branding i/lub nazewnictwo firmy Intel nie są miarą wyższej wydajności.

13 Na podstawie wewnętrznej analizy HP stacji roboczych z certyfikatem mini ISV o pojemności >3L, co najmniej 3 certyfikatach ISV, konfigurowalnej profesjonalnej grafice i dedykowanej marce stacji roboczych. Zasilanie oparte na procesorze, grafice, pamięci i zasilaczu od marca 2022 r.

14 Opcjonalna, konfigurowalna funkcja, którą należy skonfigurować przy zakupie.

15 Ceny i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.