Home / Slider News / Elastyczny Web Hosting

Elastyczny Web Hosting

W dobie cyfryzacji kluczową kwestią dla prowadzenia biznesu, to dać się znaleźć klientom w sieci. Internet odgrywa w naszym życiu wielką rolę, a rynek pęka w szwach od ogromu usług, z których konsumenci mogą wybierać wedle uznania.

Dzisiejsi klienci są jednak bardzo świadomi – szukają w internecie opinii, porównują jakość oraz szukają szczegółowych informacji na temat oferowanych usług zanim zdecydują się na zakup.
Dlatego tak ważnym jest dbanie o to, aby strona internetowa naszej firmy zawsze była dostępna, a potencjalny klient mógł do nas trafić. Konsekwencją braku dostępności strony jest poszukiwanie alternatywy u konkurencji, czyli utrata klienta. W związku z tym każdy przedsiębiorca chcąc być widocznym w Internecie powinien odpowiednio dużo uwagi poświęcić hostingowi swojej strony internetowej.
Na wyróżnienie wśród licznych ofert hostingowych niewątpliwie zasługuje firma dhosting.pl, która świadczy swoje usługi już od ponad 15 lat. Zaufało im ponad 40 000 klientów, w tym wiele dużych marek takich jak np. Kazar czy Alior Bank. Ich flagową usługą jest Elastyczny Web Hosting.

EWH to rozwiązanie dopasowujące parametry usługi do zapotrzebowania strony internetowej, na co pozwala autorski algorytm. Dział on w następujący sposób: jeśli strona potrzebuje większej ilości zasobów, parametry serwera są błyskawicznie i automatycznie zwiększane. Środki na ten cel pobierane są z wcześniej doładowanego salda pre-paid.

Dzięki temu eliminowane jest prawdopodobieństwo niedostępności strony np. w czasie promocji lub zwiększonego zainteresowania witryną. Elastyczny Web Hosting pozwala także ustawiać limity na skalowanie zasobów. Ceny za dodatkowe parametry są bardzo niskie, dla przykładu 0,02 zł za godzinę użytkowania dodatkowego 1 GB RAM.

Serwery dhosting.pl oparte są o najnowocześniejsze dyski NVMe co znacząco wpływa na wydajność. Dodatkowym aspektem pozytywnie wpływającym na prędkość stron są serwery napędzane przez LiteSpeed Web Server, które są znacznie szybsze niż często stosowaneApache.

Na uwagę zasługuje też wsparcie dla LSCache oraz Redis bez dodatkowych opłat. Firma dhosting.pl również jako jedyny dostawca hostingu w Polsce oferuje darmową integrację z Cloudflare, co przyspiesza działanie stron oraz zwiększa ich bezpieczeństwo.
W cenie usługi użytkownik otrzymuje również możliwość bezpłatnej migracji, którą zajmą się pracownicy firmy. W ramach konta testowego można korzystać z Elastycznego Web Hostingu przez 14 dni za darmo, aby móc na własnym przykładzie przekonać się o plusach tego rozwiązania.

Support chętnie pomaga we wszystkich kwestiach związanych z usługą oraz bardzo sprawnie odpowiada na wszelkie pojawiające się pytania – najczęściej w ciągu 8 minut, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Podsumowując, Elastyczny Web Hosting to oferta jakiej próżno szukać u innych dostawców hostingu, a skalowanie daje zarówno możliwość dowolnego zwiększania zasobów bez kontaktu z supportem jak i na sprawowania nad nimi całkowitej kontroli.