Home / Technologie IT / Zebra Technologies Wprowadza Na Rynek Mobilne Drukarki ZQ600, Które Zoptymalizują Działanie Łańcucha Dostaw

Zebra Technologies Wprowadza Na Rynek Mobilne Drukarki ZQ600, Które Zoptymalizują Działanie Łańcucha Dostaw

Nowe mobilne drukarki klasy premium przeznaczone do drukowania etykiet i rachunków przyczyniają się do poprawy efektywności operacyjnej dzięki lepszej wydajności, łączności i ulepszonym możliwościom zarządzania urządzeniami

 

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), lider rynku komputerów mobilnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, oferujący również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, zaprezentowała nową serię mobilnych drukarek etykiet i paragonów ZQ600, zaprojektowaną z myślą o zwiększeniu produktywności pracowników sklepów, zapleczy i magazynów. Drukarki z serii ZQ600, bazujące na projekcie popularnych urządzeń firmy Zebra z serii QLn, zostały wyposażone w łatwy w obsłudze kolorowy wyświetlacz z menu z możliwością personalizacji. Urządzenia ma również wydajną baterię i oferują zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej, które pozwalają usprawnić realizację takich zadań, jak zarządzanie cenami i przyspieszyć transakcje w sklepach detalicznych.

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Drukarki mobilne ZQ600 zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach wymagających drukowania dużych ilości etykiet i rachunków w sektorach handlu detalicznego, transportu i logistyki oraz Nowe urządzenia sprawdzają się w usługach „click and collect”, zarządzaniu cenami w magazynach i sklepach, kontroli zgodności cen oraz obsłudze punktów sprzedaży, przyjmowaniu zamówień, pakowaniu, wysyłkach oraz bezpośrednich dostawach do sklepów i w ekologistyce.
  • Kolorowy wyświetlacz z łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika ogranicza konieczność przeprowadzania szkoleń dla użytkowników nowych drukarek. Klarowne sygnalizowanie alertów, statusu drukarki i błędów pozwala na bieżąco rozwiązywać pojawiające się podczas pracy problemy.
  • Modele z serii ZQ600 zostały wyposażone w baterie o największej pojemności w swojej klasie oraz opatentowaną technologię firmy Zebra — Power Smart Print (PSPT). To zaawansowane rozwiązanie maksymalizuje wydajność baterii, obliczając i dostarczając dokładną ilość energii wymaganą do wykonania wydruku najlepszej dostępnej jakości.
    • Drukarki z wbudowaną technologią PSPT pozwalają zaoszczędzić od 20 do 30 proc. energii baterii, dzięki czemu sprzedawcy i pracownicy magazynowi mogą przepracować całą zmianę bez konieczności doładowywania urządzenia w trakcie zmiany.
  • Drukarki ZQ600 firmy Zebra oferują najnowocześniejsze funkcje do obsługi łączności bezprzewodowej (Wi-Fi), zapewniające przemieszczającym się pracownikom bezpieczne, stabilne połączenie.
    • Seria ZQ jako jedyna na rynku oferuje użytkownikom funkcję wybudzenia urządzenia przez Wi-Fi, która automatycznie aktywuje drukarkę ze stanu uśpienia, umożliwia pracownikom sklepu natychmiastowe drukowanie etykiet i rachunków, a przy okazji oszczędza energię, wydłuża czas pracy na baterii i eliminuje konieczność ponownego uruchamiania urządzenia.
  • Drukarki serii ZQ600 obsługują pakiet oprogramowania Print DNA™, w którego skład wchodzą innowacyjne aplikacje, narzędzia użytkowe i deweloperskie zapewniające doskonałe efekty drukowania dzięki lepszym zabezpieczeniom, poprawionej wydajności, uproszczonemu zdalnemu zarządzaniu i łatwiejszej integracji.

 

WYPOWIEDŹ

Keith LeFebvre, wiceprezes działu Specialty Printing Group w Zebra Technologies

„Jako lider w sektorze drukarek mobilnych Zebra jest zobowiązana do stałego wprowadzania ulepszeń i innowacji. Drukarki ZQ600 to unowocześnione wersje naszej flagowej serii QLn. Urządzenia te zostały wyposażone w nowe funkcje i oprogramowanie, które usprawniają działalność przedsiębiorstwa dzięki optymalizacji wydajności pracowników, obniżeniu kosztów operacyjnych i poprawie satysfakcji klienta”.

 

Nazwa i logo firmy ZEBRA są znakami firmowymi firmy ZIH Corp. zarejestrowanymi w wielu krajach na całym świecie. Wszystkie pozostałe znaki handlowe należą do ich właścicieli. ©2018 ZIH Corp. i/lub jej podmioty stowarzyszone. Wszelkie prawa zastrzeżone.