Home / Dokumenty w firmie / Zadbaj o estetyczne oznaczenie paczki

Zadbaj o estetyczne oznaczenie paczki

W dobie internetu oraz innowacyjnych gadżetów elektronicznych coraz łatwiej jest nam zapomnieć o innych sposobach komunikacji. Bezpośrednie kontakty są zastępowane rozmowami przez telefon lub Skype’a, a tradycyjne listy – sms-ami, mailami lub czatowaniem na portalach społecznościowych. Mimo wszystko, nadal istnieją dowody na to, że nie da się sprawnie funkcjonować bez korzystania z pomocy poczty lub usług firmy kurierskiej

 

Zapewne większość z nas znalazła się kiedyś w sytuacji, gdy trzeba było przekazać komuś ważny przedmiot, a nie było możliwości zrobienia tego osobiście. Wówczas chyba jedynym logicznym, a zarazem sprawdzonym sposobem, jest po prostu wysłanie paczki. Mimo, że tradycja pisania prywatnych lisów oraz przesyłania pocztówek z wakacji drastycznie zanika, to nadal trudno wskazać  alternatywę do wysyłania przesyłek.

 

Firmowe pakowanie

Zdecydowanie częściej można mieć do czynienia z takimi sytuacjami w pracy. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie biura bez możliwości wysłania paczki do klienta czy nawet współpracownika, mającego siedzibę w innej miejscowości.

Jeśli chcesz mieć pewność, że adresat otrzyma określony przedmiot na czas, to powinieneś zadbać o prawidłowe oznakowanie przesyłki. Ręczne wypisywanie wszystkich potrzebnych danych bezpośrednio na kartonie może być nieestetyczne, a nawet niewykonalne, dlatego pomocne okazuje się korzystanie z etykiet specjalnie w tym celu stworzonych.

W ofercie Avery Zweckform można znaleźć przezroczyste oraz kryjące etykiety wysyłkowe na paczki i przesyłki, które ułatwiają adresowanie. Białe, kryjące etykiety z technologią BlockOut™ całkowicie zakrywają stare etykiety i opisy, przez co umożliwiają ponowne wykorzystywanie paczek czy dużych kopert.

Dzięki darmowym, łatwym w użyciu szablonom oraz oprogramowaniu, w bardzo prosty sposób można samodzielnie zaprojektować profesjonalnie wyglądający opis przesyłki. Etykiety są przeznaczone do wszystkich typów drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek, a certyfikat TUV daje gwarancję wydruku bez zacięć.

 

Nie tylko wnętrze ma znaczenie

Jeśli zależy Ci na tym, aby paczka prezentowała się wyjątkowo estetycznie oraz interesująco, wówczas warto skorzystać z etykiet przezroczystych. Właśnie dlatego są one przydatne szczególnie wtedy, gdy trzeba wysłać klientowi przesyłkę z prezentem. Jednak takie etykiety idealnie sprawdzają się również w trakcie opisywania teczek, dokumentów, czy prospektów. Dzięki temu, że przezroczyste, poliestrowe etykiety „znikają” po naklejeniu na białą, kolorową, a nawet fakturowaną powierzchnię – paczka wygląda jak zadrukowana.

Dodatkową zaletą etykiet od Avery Zweckform jest to, że posiadają one unikalny system QuickPEEL™, ułatwiający ich odrywanie i szybsze przyklejanie. Przygotowując karton z prezentem pamiętaj również o tym, że adresat najpierw zwróci uwagę na opakowanie, a dopiero później na to, co znajduje się wewnątrz. Aby już w momencie dostarczenia prezentu zrobić na odbiorcy dobre wrażenie – zadbaj o profesjonalny, estetyczny opis paczki.

Nietrudno zauważyć, że ilość wysyłanych paczek cały czas znacznie wzrasta, jest to związane ze zwiększającą się popularnością kupowania przez internet. Firmy transportowe mają coraz więcej zleceń, a kurierzy ręce pełne roboty. Aby nie utrudniać zarówno im, jak i sobie pracy – warto dobrze i czytelnie adresować swoje przesyłki, co na pewno pomoże w dostarczeniu ich na czas.

 

avery product-349

 

Białe, kryjące etykiety z technologią BlockOut całkowicie zakrywają stare etykiety i opisy, przez co umożliwiają ponowne wykorzystywanie paczek czy dużych kopert.

Zaletą etykiet  Avery Zweckform jest unikalny system QuickPEEL, ułatwiający ich odrywanie i szybsze przyklejanie.