Home / Office Design / STOŁY I BIURKA MINIMUS

STOŁY I BIURKA MINIMUS

Kolekcja stołów i biurek Minimus daje możliwość kreowania przemyślanych przestrzeni do pracy i spotkań. Umożliwia tworzenie funkcjonalnego otoczenia zapewniając komfort użytkownikom.

Minimus to rozwiązanie do biur o otwartej przestrzeni, które sprawdzi się bez względu na to, czy potrzebne jest spokojne miejsce do skupienia się nad projektem, czy do dynamicznej pracy zespołowej. Stoły i biurka Minimus występują w małych i dużych rozmiarach oraz różnych kształtach blatów – prostokątnym, kwadratowym i okrągłym. Ich solidną podstawą mogą być nogi wykonane z litego drewna lub metalowych profili, dostępne w różnorodnej kolorystyce.

Spójna różnorodność

Przewagą kolekcji Minimus jest jej różnorodność, która pozwala dopasować poszczególne jej elementy do potrzeb użytkownika i estetyki wnętrz. Stoły i biurka Minimus występują w małych i dużych rozmiarach oraz różnych kształtach blatów – prostokątnym, kwadratowym i okrągłym. Ich solidną podstawą mogą być nogi wykonane z litego drewna lub metalowych profili, dostępne w różnorodnej kolorystyce.

Lekka konstrukcja

Minimalistyczna konstrukcja stelaża pod blatem w biurkach i stołach wpływa na wygodę i zwiększa funkcjonalność. Cofnięte od krawędzi wsporniki blatu pozwalają na wygodne mocowanie dodatków tj. jak ścianki, szuflady podwieszane czy mediaporty, a także bezkolizyjne przysuwanie krzesła z podłokietnikami.