Home / Nowości produktowe / Sharp/NEC prezentuje nowy model projektora PV801UL

Sharp/NEC prezentuje nowy model projektora PV801UL

Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentował odwiedzającym targi ISE 2022 nowy model projektora NEC PV801UL jeszcze przed jego oficjalną premierą we wrześniu 2022 roku. Ten jasny i kompaktowy projektor instalacyjny jest idealny do elastycznych instalacji dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i wbudowanym funkcjom, takim jak Edge Blending i korekcja geometryczna. Jest to pierwszy model z nowej serii projektorów laserowych NEC PV i jest wyposażony w obsługę ProAssist, która ułatwia sterowanie i regulację urządzenia.

Projektor NEC PV801UL przekona użytkowników jasnym obrazem o wysokiej jakości. Ten kompaktowy model jest wyposażony we wbudowane funkcje, które czynią go atrakcyjnym rozwiązaniem dla elastycznych instalacji w środowiskach korporacyjnych i w szkolnictwie wyższym: szeroki wybór obiektywów i technologia Edge Blending umożliwiają wykorzystanie dwóch lub więcej projektorów w celu uzyskania jeszcze większych powierzchni wyświetlania obrazu, korekcja geometryczna eliminuje zniekształcenia przestrzenne wyświetlanego kontentu, a wsparcie ProAssist sprawia, że projektor można łatwo kontrolować i regulować. Klienci Sharp/NEC mogą z łatwością wymienić projektor lampowy ze znanej serii NEC PA na nowszy model laserowy PV, który jest w pełni zgodny z obiektywami z poprzedniej generacji projektorów lampowych serii PA. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać z najnowszej technologii laserowej.

Nasz nowy projektor NEC PV801UL jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk biznesowych lub szkolnictwa wyższego, gdzie wymagana jest wysoka jakość obrazu. Wnosi on do tych zastosowań elastyczność i łatwość obsługi oraz doskonałą jakość obrazu – wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

– powiedział Gerd Kaiser, Senior Product Manager Large Venue and Digital Cinema projection w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Firma Sharp/NEC zaprezentowała nowy projektor NEC PV801UL na targach ISE 2022 w Barcelonie.

Projektor laserowy NEC PV801UL będzie dostępny na polskim rynku od września 2022 r.

Więcej informacji na temat nowego projektora NEC PV801UL można znaleźć na stronie Sharp/NEC ISE 2022.