Home / Dokumenty w firmie / Seria Brother InkBenefit Plus – uzupełniaj tusz kiedy tego najbardziej potrzebujesz

Seria Brother InkBenefit Plus – uzupełniaj tusz kiedy tego najbardziej potrzebujesz

System prostego napełniania pojemników Brother InkBenefit Plus umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy niskim koszcie wydruku pojedynczej strony.

Użytkownicy drukarek często narzekają na kończący się tusz wtedy, kiedy akurat drukują duże ilości dokumentów. W przypadku serii kolorowych, atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych InkBenefit Plus za sprawą przezroczystych, wbudowanych pojemników zyskujemy pełną kontrolę nad poziomem tuszu. Możemy go uzupełniać dowolnie – w zależności od aktualnej potrzeby i planowanego zużycia. Otrzymujemy w ten sposób większą kontrolę nad materiałami eksploatacyjnymi, które są niezbędnym wydatkiem w przypadku każdej drukarki. Decydując się na zakup jednego z nowych modeli Brother MFC-T910DW, DCP-T710W oraz DCP-T510W, już na starcie w zestawie otrzymujemy dwie butelki z czarnym tuszem oraz po jednej butelce z tuszem koloru cyan, magenta oraz żółtym. Dzięki temu można praktycznie od razu przystąpić do drukowania, a tuszu wystarcza na wygenerowanie do 13 000 stron w czerni.

Nowa seria Brother InkBenefit Plus, w skład której wchodzą MFC-T910DW, DCP-T710W, DCP-T510W oraz DCP-T310 jest linią atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych. Oznacza to, że wybierając jeden z tych modeli będziemy mogli nie tylko precyzyjnie drukować w formacie A4. Każde z urządzeń może również kopiować i skanować w wysokiej rozdzielczości co czyni je praktycznymi i wszechstronnymi produktami, które pomogą realizować codzienne zadania wykonywane najczęściej w domu czy w małym biurze. Szybkość drukowania monochromatycznych dokumentów w przypadku każdego z wymienionych modeli wynosi do 12 obrazów na minutę. Jeżeli zdecydujemy się na wydruk w kolorze to w przypadku DCP-T510W, DCP-T310 będzie to 6 obrazów na minutę, zaś w modelach DCP-T710W i MFC-T910DW do 10 obrazów na minutę. Wszystkie wymienione urządzenia wyposażone są w instalowany od przodu, zamykany podajnik papieru o pojemności 150 arkuszy. DCP-T710W oraz MFC-T910DW mają automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy a model MFC-T910DW dodatkowo uniwersalny podajnik o pojemności 80 arkuszy. Decydując się na urządzenie Brother DCP-T310, DCP-T510W oraz DCP-T710W do dyspozycji będziemy mieć 1 wierszowy wyświetlacz LCD z przyciskami do sterowania kursorem. Model MFC-T910DW oferuje już kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,5cm.

Kolorowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-T910DW, DCP-T710W, DCP-T510W oraz DCP-T310 są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych urządzeń oraz szczegółowe parametry techniczne wybranych modeli znaleźć można na stronie www.brother.pl.