Home / Biura-biurowce / Puzzle Office – nowa przestrzeń biurowa otworzy się w Fabryce Norblina
Puzzle Office biura serwisowane

Puzzle Office – nowa przestrzeń biurowa otworzy się w Fabryce Norblina

Puzzle Office to nowy operator biur serwisowanych i nowe miejsce na biurowej mapie Warszawy. W prestiżowej lokalizacji – nowoczesnym kompleksie obiektów Fabryki Norblina, Puzzle Office oferuje na wynajem blisko 3 900 mkw. powierzchni klasy A na jednej kondygnacji. W wyborze lokalizacji i procesie transakcji doradzała ITRA Polska.

Nowa przestrzeń biurowa łączy industrialny charakter Fabryki Norblina z najwyższymi standardami biurowca klasy A. Budynek, w którym mieści się Puzzle Office, otrzymał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent i został wyposażony w szereg rozwiązań przyjaznych środowisku (m.in. instalacji fotowoltaicznej, zamkniętego obiegu plastiku, systemu inteligentnego sterowania oświetleniem). Dopełnieniem wysokiego standardu wielofunkcyjnej przestrzeni Puzzle Office jest zastosowanie do wykończenia wnętrz naturalnych, wysokiej jakości materiałów, rozwiązań gwarantujących komfort akustyczny (m.in. ekranów akustycznych, paneli czy baffli) oraz ergonomicznego wyposażenia ponad 450 stanowisk pracy.

Puzzle Office biura serwisowane

Dbałość o dobre samopoczucie pracowników została wpisana także w koncepcję organizacji przestrzeni, którą Puzzle Office podzieliło na strefy pracy w skupieniu, pracy zespołowej i relaksu w otoczeniu zieleni. Do dyspozycji pracowników są m.in.: sale spotkań dla zespołów, phone boothy różnej wielkości, 21 sal konferencyjnych i… taras.

Tworząc Puzzle Office i wybierając lokalizację, w której oferujemy wynajem biura serwisowanego, powierzchni coworkingowej, czy sal konferencyjnych, znaliśmy nasz priorytet. To tworzenie przestrzeni najwyższej jakości, która sprzyja kreatywności, wspiera innowacje i przyciąga przedsiębiorców pragnących rozwijać swoje biznesy w inspirującym otoczeniu. To miejsce już jest. Nazywa się Puzzle Office i mieści się pod adresem Żelazna 51/53

– mówi Rafał Kucharski, członek zarządu w firmie Puzzle Office należącej do grupy Capital Hub.

W znalezieniu budynku odpowiadającego potrzebom Puzzle Office oraz w przeprowadzeniu transakcji najmu doradzała firma ITRA Polska.

Puzzle Office miał bardzo konkretne wymagania co do wizji miejsca, jakie chce stworzyć. Fabryka Norblina na warszawskiej Woli wyróżnia się industrialnym klimatem i ciekawą historią, a jednocześnie oferuje biura o wysokim standardzie, w których zastosowano proekologiczne rozwiązania, m.in. instalację fotowoltaiczną czy lampy z systemem inteligentnego sterowania oświetleniem. To wyjątkowe połączenie z pewnością przypadnie do gustu przedsiębiorcom pragnącym rozwijać swoje biznesy w inspirującym otoczeniu.

– mówi Artur Sutor, CEO ITRA Polska.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości. ITRA Polska zwyciężyła w kategorii „Newcomer of the year” podczas Eurobuild Awards 2023. Więcej informacji na www.itraglobal.pl.

Puzzle Office jest operatorem biura serwisowanego klasy A w prestiżowej, doskonale skomunikowanej, warszawskiej lokalizacji – Fabryce Norblina. Dostępną powierzchnię biurową Puzzle Office oferuje najemcom w elastycznych modelach współpracy, takich jak: biuro serwisowane, dedykowane miejsce, przestrzeń coworkingowa, sale konferencyjne, czy wirtualne biuro. Przedsiębiorcy ceniący wysoki standard przestrzeni biurowej oraz obsługi, które sprzyjają rozwojowi biznesu, znajdą je pod adresem Żelazna 51/53 – w Puzzle Office. Więcej informacji na www.puzzleoffice.com