Home / Nowości produktowe / Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego

Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego

Ogromy i skalowalny ekran oraz rozwiązania mobilne to większa elastyczność i lepsza widoczność obrazu – wszystko to jest szczególnie istotne w przypadku obecnej potrzeby zachowania dużych odległości między uczestnikami spotkań.

Powrót do biur i szkół niesie ze sobą wiele wyzwań, związanych między innymi z zachowaniem odpowiednich odległości. W przeciwieństwie do monitorów, nasze nowe urządzenia do projekcji oferują elastyczność i możliwość skalowania obrazu nawet do przekątnej 350 cali, przez co łatwo można je dopasować do każdego pomieszczenia i wielkości grupy, zapewniając wszystkim uczestnikom (nawet tym zajmującym miejsca z tyłu sali lekcyjnej czy konferencyjnej) dobrze widoczny oraz wyraźny obraz.

Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson

Premierowe modele Epson, czyli EB-E20, EB-X49, EB-W49, EB-982W, EB-992F i EB-FH52, są to przystępne cenowo projektory biznesowe i edukacyjne, które oferują jasny, skalowalny nawet do 350 cali obraz, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w miejscu pracy i pomogą w zachowaniu dystansu społecznego.

“Powrót do biur i szkół niesie ze sobą wiele wyzwań, związanych między innymi z zachowaniem odpowiednich odległości. W przeciwieństwie do monitorów, nasze nowe urządzenia do projekcji oferują elastyczność i możliwość skalowania obrazu nawet do przekątnej 350 cali, przez co łatwo można je dopasować do każdego pomieszczenia i wielkości grupy, zapewniając wszystkim uczestnikom (nawet tym zajmującym miejsca z tyłu sali lekcyjnej czy konferencyjnej) dobrze widoczny oraz wyraźny obraz” – mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson.

Projektory wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że wyświetlanie prezentacji jest jeszcze bardziej bezproblemowe oraz efektowne. Na uwagę zasługują m.in. wbudowane głośniki, większy zakres jasności (aż do 4200 lumenów), wejście HD (do rozdzielczości Full HD 1080p), czy zapewniana przez technologię 3LCD niezarównana jakość obrazu z nawet trzykrotnie wyższą jasność kolorów.[1]

Dodatkową wartość dla użytkowników stanowi wyjątkowa niezawodność i niskie koszty eksploatacji, będące zasługą zastosowania lamp o przedłużonej żywotności. Nowe projektory są jednocześnie łatwe w instalacji, można je też wygodnie przenosi. Co więcej, nowe modele zapewniają szerokie możliwości komunikacji, w tym łączność Miracast, która wspierana jest przez modele EB-FH52 i EB-922F.

[1] Natężenie Światła Barwnego (CLO) przy maksymalnej wartości jasności, wg pomiarów w zewnętrznym laboratorium, zgodnie z IDMS 15.4. CLO może się różnić, w zależności od warunków użytkowania. Porównanie najlepiej sprzedających się projektorów Epson 3LCD z najlepiej sprzedającymi się projektorami 1-chip DLP na podst. danych sprzedażowych NPD za okres maj 2017 – kwiecień 2018.