Home / Office Design / Prestiżowa nagroda German Design Award 2020 dla Balma STEPPS

Prestiżowa nagroda German Design Award 2020 dla Balma STEPPS

Z wielką przyjemnością informujemy, że system modułowych regałów Balma STEPPS projektu Piotra Kuchcińskiego został uhonorowany prestiżową nagrodą German Design Award 2020 w kategorii „Meble biurowe”!

Nagroda German Design Award – najcenniejsze wyróżnienie przyznawane z ramienia Niemieckiej Rady Wzornictwa, fundacji założonej w 1953 roku z inicjatywy niemieckiego Bundestagu. Do głównych celów Rady należy promowanie świadomości zwiększania wartości marki poprzez strategiczne wykorzystanie wzornictwa oraz odkrywanie, prezentowanie oraz honorowanie unikalnych trendów w designie.

Od 2012 roku Niemiecka Rada Wzornictwa nagradza najbardziej wartościowe projekty w różnych kategoriach, a każdy nagrodzony projekt przeciera nowe szlaki w międzynarodowym wzornictwie.

Nagroda GDA należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień za wzornictwo na świecie. Nagradzane produkty cechują się pionierskim, innowacyjnym wzornictwem, które wnosi wkład w międzynarodowy i niemiecki świat designu.

https://balma.pl/kolekcje/balma-stepps

Nowy system regałów to nieograniczone możliwości konfiguracji, które możesz odkryć dzięki konfiguratorowi w pCon.planner. Obejrzyj film – zobacz jak proste i intuicyjne może być budowanie regałów modułowych Balma STEPPS!