Home / Nowości produktowe / Poly Studio P15 nagrodzone iF DESIGN AWARD

Poly Studio P15 nagrodzone iF DESIGN AWARD

Firma Poly (NYSE: PLT) poinformowała, że osobisty wideobar Poly Studio P15 został nagrodzony podczas tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD – zdobył światowej sławy wyróżnienie w obszarze designu. Międzynarodowa nagroda jest uhonorowaniem profesjonalnego podejścia i innowacyjnych rozwiązań firmy Poly w produktach dedykowanych nowoczesnym pracownikom, którzy chcą wyróżniać się podczas spotkań.

Dzięki certyfikatom Zoom i Microsoft Teams oraz inteligentnej technologii wideokonferencyjnej, nowy stylowy wideobar Poly Studio P15 zmniejsza bariery podczas spotkań online i zwiększa wydajność oraz produktywność pracowników. Poly Studio P15 został wyposażony w technologię AI oraz NoiseBlockAI w połączeniu z funkcją automatycznego kadrowania obrazu w 4K, dzięki czemu użytkownik zawsze będzie w centrum uwagi.

„Firma Poly jest dumna z dostarczania wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii dla współczesnych pracowników, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że obecnie praca może być wykonywana z dowolnego miejsca. Poly Studio P15 to idealne połączenie designu i technicznej doskonałości, co zostało docenione przez iF DESIGN AWARD. Naszą misją jest nieustanne podnoszenie poprzeczki w celu zapewnienia największego komfortu pracy” mówi Tom Puorro, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. produktów Poly.

Poly Studio P15 jest częścią serii Poly Studio P, która jest pierwszym w branży osobistym sprzętem wideokonferencyjnym klasy profesjonalnej.