Home / Nowości produktowe / Polska premiera projektorów Epson Pro-UHD EH-TW7400 oraz LightScene EV-100 podczas tegorocznego Audio Video Show

Polska premiera projektorów Epson Pro-UHD EH-TW7400 oraz LightScene EV-100 podczas tegorocznego Audio Video Show

W dniach od 16 do 18 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja jednej z największych europejskich imprez dla profesjonalistów i pasjonatów branży AV – Audio Video Show.

Jedną z największych atrakcji trwającego trzy dni wydarzenia będą premierowe w naszym kraju prezentacje nowego flagowca dla kina domowego – projektora 3LCD Epson EH-TW7400 wspierającego pakiet technologii wizualnych PRO-UHD. Składa się nań szereg udogodnień, w tym optymalizacja 4K, wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego na poziomie 200 000:1 oraz obsługa standardów Full HD, UHD BD i HDR. Efektem finalnym jest istotne zwiększenie jakości i komfortu oglądania filmów. Zalety nowego modelu oraz niuanse kalibracji na jego przykładzie przedstawiać będą podczas cyklicznych pokazów eksperci z bloga HDTVPolska.

Innym produktem prezentującym w praktyce rozwój technologii wizualnych przez Epson jest miniaturowy projektor LightScene EV-100. Sprzęt ten dedykowany jest do wyświetlania interaktywnych treści marketingowych na wystawach sklepowych lub innych materiałów w galeriach czy muzeach. Rozdzielczość WXGA oraz jasność 2000 lumenów i funkcja oświetlenia punktowego w połączeniu z niemal miniaturowym rozmiarem sprawiają, że jest to atrakcyjne rozwiązanie do wielu zastosowań.

Podczas Audio Video Show 2018 uczestnicy będą mogli zapoznać się również z innymi produktami do projekcji obrazów adresowanymi zarówno do miłośników kino domowego, jak i do klienta biznesowego oraz rynku edukacyjnego. W celu jak najbardziej wiarygodnej prezentacji rozwiązań prezentowane będą one w stworzonych do tego przestrzeniach, takich jak pokój, w którym prezentowane będą modele do kina domowego (w tym flagowiec EH-TW7400) czy klasa szkolna do prezentacji systemów projekcji interaktywnej dla edukacji.

Osobną atrakcją będzie pokaz mappingu z użyciem laserowego projektora EB-L1505U wyświetlanego na jednym z najbardziej wydajnych urządzeń wielofunkcyjnych do druku atramentowego z serii WorkForce Enterprise.

„Targi Audio Video Show to już nie tylko największa w Polsce wystawa sprzętu dla audiofili oraz pasjonatów kina domowego, ale impreza licząca się w skali europejskiej. Jest to dla nas najlepsza okazja do tego, by zaprezentować na niej pełną ofertę naszych projektorów i umożliwić naoczne przekonanie się zwiedzających o przewagach technologii 3LCD” – mówi Jakub Łapiński, Business Account Manager w Epson. „Tradycją jest, że co roku staramy się zaprezentować podczas tej imprezy premierowy model projektora. Tym razem zwiedzający AVS będą mogli zapoznać się z pierwszym przedstawicielem nowej generacji projektorów oferujących pakiet technologii PRO UHD EH-TW7400.”

Odwiedziny na stoisku 141 na Stadionie Narodowym będą okazją do bezpośredniego poznania wysokiej klasy produktów do wyświetlania obrazu od firmy Epson, ale także możliwością porozmawiania na ich temat z ekspertami firmy oraz zespołem profesjonalistów z HDTVPolska.com.