Home / Slider News / Poczta Biznesowa

Poczta Biznesowa

Poczta e-mail jest nieodłącznym elementem każdej organizacji. Nadal pozostaje ona jednym z głównych kanałów komunikacji zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa jak i na zewnątrz. Jak zatem wybrać pocztę dla swojego biznesu, aby zapewnić dobry przepływ informacji, ich bezpieczeństwo i sprawić, aby była integralną częścią całej firmy?


Z ciekawym rozwiązaniem wyszła firma dhosting.pl wprowadzając na rynek Pocztę Biznesową. Usługa posiada szeroki wachlarz cech, które sprawiają, że świetnie sprawdzi się w każdej organizacji ceniącej sobie bezpieczeństwo i profesjonalizm.


Poczta firmowa zazwyczaj narażona jest na dużą ilość SPAMu. Dhosting.pl posiada dedykowany zespół zajmujący się ciągłym ulepszaniem filtrów antyspamowych przez co do minimum zmniejsza się ryzyko otrzymania niezamówionej korespondencji. Firma zadbała również o pocztę wychodzącą – aby wysyłane wiadomości nie wpadły do SPAMu do każdej z nich przypisywany jest losowy adres IP z dostępnej puli.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest brak rezerwacji miejsca na dysku per skrzynka. Kupując pakiet Poczty Biznesowej użytkownik otrzymuje określoną powierzchnię i możliwość utworzenia w ramach dostępnych GB tylu skrzynek, ilu potrzebuje, a ich wielkość określa samodzielnie. Inne firmy posiadają limity związane z minimalną lub maksymalną wielkością skrzynki.

Bezawaryjność jest zdecydowanie ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze poczty. Poczta Biznesowa w dhosting.pl ma dostępność na poziomie ponad 99,9+%. Dodatkowo skrzynki mailowe przydzielane są do różnych serwerów, aby zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność likwidując jeden punkt awarii.

Poczta Biznesowa posiada również takie zalety jak:
● weryfikacja dwuskładnikowa zwiększająca bezpieczeństwo
● dostęp do API
● możliwość wysyłania załączników do 2 GB
● możliwość wysyłki aż do 24 000 wiadomości na dobę z jednej skrzynki
● system monitoringu
● szyfrowanie wiadomości
● dodatki takie jak kalendarz współdzielony dla firmy, projektant podpisów czy szybki
podgląd załączników

Poczta Biznesowa to świetny stosunek jakości do ceny i może być alternatywą dla kosztownych rozwiązań oferowanych przez takich gigantów jak Google czy Microsoft.