Home / Nowości produktowe / Panasonic prezentuje dwa superszybkie skanery

Panasonic prezentuje dwa superszybkie skanery

Panasonic KV-S1057C oraz KV-S1027C to dwa nowe modele superszybkich skanerów, które umożliwiają jednoczesne przetwarzanie dużych ilości dokumentów o różnym formacie i gramaturze. Urządzenia są dedykowane małym oraz średnim przedsiębiorstwom.

Skanery KV-S1057C i KV-S1027C mogą pracować w trybie dupleskowym, dzięki czemu skanują odpowiednio 65 i 45 stron na minutę. Automatyczny podajnik na dokumenty mieści 100 arkuszy
i wykorzystuje specjalny mechanizm podawania papieru, który pozwala na uniknięcie problemów
z jego podawaniem oraz pochylaniem skanowanego tekstu. Z kolei kompaktowy rozmiar urządzeń umożliwia wygodne ustawienie ich w małych pomieszczeniach. Dodatkowo dzięki możliwości skanowania małoformatowych dokumentów, chociażby dowodów osobistych czy też paszportów, skanery dobrze sprawdzą się np. w recepcjach hotelowych.

 

– Nowe skanery znajdą szerokie zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Specjalny system podawania papieru pozwoli zaoszczędzić czas pracowników i ułatwi im pracę, umożliwiając jednoczesne skanowanie różnych rodzajów arkuszy, od papierowych po plastikowe karty – komentuje Carlos Osuna, Marketing Product Manager w Panasonic. – W porównaniu do innych skanerów biurowych w swojej klasie seria KV-S10X7 pracuje najszybciej i jest w stanie pomieścić najwięcej dokumentów. Ponadto na atrakcyjność urządzeń wpływa kompaktowy oraz stylowy design – uzupełnia Carlos Osuna.

KV-S1057C_zdjecie 3

 

Dzięki funkcji one-touch, możliwe jest zaprogramowanie ustawień skanowania tak, by były dostępne za pomocą jednego przycisku. Modele mogą obsłużyć aż do 100 różnych trybów pracy, co znacznie skróci czas osobom, które muszą często skanować powtarzalne formaty dokumentów.

Skanery przetwarzają papier o różnym formacie oraz gramaturze, od 20 g/m2 do 413 g/m2, a także plastikowe dowody osobiste czy paszporty.

Urządzenia są dostępne u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic w sugerowanych cenach:

  • model KV-S1057C – od 3 999 zł netto;
  • model KV-S1027C – od 2 599 zł netto.

Więcej informacji o rozwiązaniach komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie http://business.panasonic.pl/.