Home / Dokumenty w firmie / Panasonic prezentuje skanery hybrydowe A4

Panasonic prezentuje skanery hybrydowe A4

Panasonic wprowadził do oferty serię skanerów hybrydowych KV-SL30. Obejmuje ona dwa modele umożliwiające zarówno wykorzystanie automatycznego podajnika dokumentów, jak i skanera płaskiego. Dzięki temu nowe modele zapewnią szybsze i wydajne skanowanie, obniżając jednocześnie koszty posiadania urządzenia.

Nowe skanery A4 (KV-SL3066 i KV-SL3056) zostały zaprojektowane między innymi do użytku w hotelach, biurach podróży oraz firmach świadczących usługi zdrowotne. Skanowanie odbywa się przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów oraz skanera płaskiego, dzięki czemu urządzenia mogą z łatwością obsługiwać niemal wszystkie rodzaje dokumentów. Za pomocą automatycznego podajnika możliwe jest skanowanie paszportów, wielostronicowych dokumentów, kart wytłaczanych (do trzech naraz) oraz długich formatów, takich jak zapisy EKG. Z kolei skaner płaski pozwala na skanowanie uszkodzonych dokumentów, broszur i wizytówek.

Celem Panasonic było poprawienie czasu skanowania płaskiego. W efekcie firma zmniejszyła go o połowę
w porównaniu do poprzednich modeli. Szybkość skanowania na poziomie 65ppm/130ipm (KV-SL3066)
i 45ppm/90ipm (KV-SL3056) sprawia, że nowe skanery są najszybszymi modelami Panasonic w swojej klasie.

W zależności od rodzaju dokumentów linia KV-SL30 pozwala użytkownikom na skanowanie za pomocą automatycznego podajnika lub skanera płaskiego. Możliwe jest także skanowanie ciągłe z wykorzystaniem obu. Wówczas urządzenie przełącza skanowanie z jednego trybu na drugi i dopiero po skończeniu zapisuje gotowy dokument w postaci pojedynczego pliku.

– Możliwość szybkiego przetwarzania papierowych dokumentów w łatwo dostępne i bezpieczne pliki cyfrowe jest istotna praktycznie w każdej firmie – mówi Shinta Muya, Marketing Manager w Panasonic Communication Solutions. – Seria KV-SL30 pozwala na skanowanie, udostępnianie, zapisywanie
i zabezpieczanie danych łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki hybrydowej konstrukcji nowe skanery mogą poradzić siebie niemal z każdym rodzajem dokumentów –
dodaje Shinta Muya.

Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne.