Strona główna / Dokumenty w firmie / OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer
OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer

OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer

Uniwersalna platforma oprogramowania pomoże użytkownikom drukarek biurowych OKI pracować w bardziej produktywny, wydajny i bezpieczny sposób

OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy mogą digitalizować i zarządzać dokumentami, zdalnie sterować zadaniami drukowania, poprawiać bezpieczeństwo i zmniejszać ilość odpadów.

Pakiet oprogramowania SENDYS Explorer jest dedykowany drukarkom i urządzeniom wielofunkcyjnym OKI i pomaga organizacjom przejąć kontrolę nad ich flotą dokumentów i urządzeń drukujących. Oprogramowanie jest łatwo dostępne za pośrednictwem komputera stacjonarnego, laptopa lub telefonu komórkowego, a także bezpośrednio z poziomu inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych OKI za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika kolorowego ekranu dotykowego, zapewniając ogromny zakres dodatkowych funkcji, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Na pełny pakiet nowego oprogramowania OKI składają się: oprogramowanie SENDYS Explorer, SENDYS Explorer Fleet Manager, SENDYS Explorer Premium OCR, SENDYS Explorer Output Manager, SENDYS Explorer Connectors.

SENDYS Explorer i SENDYS Fleet Manager są dostępne bezpłatnie dla klientów OKI, podczas gdy dodatki SENDYS Explorer Premium OCR i SENDYS Explorer Output Manager oraz Flex Connector i Flex Connector Plus, klienci mogą nabyć za dodatkową opłatą.

Ogólne cechy SENDYS Explorer

  • OCR (Optical Character Recognition) – optyczne rozpoznawanie zeskanowanych lub przesłanych plików
  • Scan to me/Skanowanie do siebie – skanowanie do własnego folderu (repozytorium dokumentów)
  • Zdalny dostęp i zarządzanie dokumentami
  • Zarządzanie dokumentami prywatnych i publicznych plików
  • Możliwość drukowania za pośrednictwem usług w chmurze poprzez dostęp do plików bezpośrednio z poziomu drukarki, komputera lub smartfona
  • Dostępne bez dodatkowych kosztów dla klientów OKI

SENDYS Explorer Fleet Manager jest dostępny za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów dla klientów. Pozwala użytkownikom zdalnie przeglądać w czasie rzeczywistym status każdej drukarki i urządzenia wielofunkcyjnego we flocie, oraz zdalnie zarządzać aktualizacjami oprogramowania sprzętowego, także tymi wcześniej zaplanowanymi, aby zminimalizować wpływ na codzienną działalność. Oprócz zarządzania flotą narzędzie to zapewnia łatwiejszą konserwację i większą efektywność kosztową dzięki raportowaniu. Możemy otrzymać np. statystyki użytkowania i alerty urządzeń na spersonalizowanym pulpicie.

Wtyczki

Cloud Connector pozwala użytkownikom wysyłać dokumenty do wielu miejsc docelowych, w tym Dropbox, OneDrive, OneDrive dla Firm, Dysk Google i Microsoft SharePoint.

Flex Connector zapewnia opcje skanowania, przesyłania i udostępniania dokumentów do różnych typów miejsc docelowych w celu szybkiego przechowywania, pobierania i zarządzania dokumentami, zwiększając produktywność personelu i bezpieczeństwo. Dokumenty można skonfigurować tak, aby zawierały pola wejściowe, umożliwia także tworzenie folderów i automatyczne generowanie nazw plików.

Flex Connector Plus posiada wszystkie zalety Flex Connector i dodatkowo opcję Zonal OCR, czyli strefowego wykrywania OCR. Zonal OCR pozwala na wyodrębnianie pól danych z dokumentu w celu wykorzystania ich jako metadanych, które mogą być automatycznie importowane do dowolnej aplikacji innej firmy w celu szybkiego i bezpiecznego pobierania dokumentów. Wyodrębnione dane można sprawdzić na urządzeniach wielofunkcyjnych OKI, zmniejszając ryzyko błędów.

Dodatkowe opcje oprogramowania

SENDYS Explorer Premium OCR zapewnia digitalizację dokumentów w oparciu o najnowocześniejszą technologię OCR zasilaną przez ABBYY®. Dzięki tej technologii komputer może identyfikować litery i słowa w zeskanowanych dokumentach, co umożliwia użytkownikom edytowanie, kopiowanie, analizowanie i wyodrębnianie treści tak, jak w typowym dokumencie tekstowym.

SENDYS Explorer Output Manager umożliwia bezpieczne zarządzanie wydrukiem, zapewniając administratorowi kontrolę nad drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem użytkowników. Zadania drukowania są chronione przez autoryzację użytkownika na urządzeniach OKI przy użyciu poświadczeń sieciowych, numerów PIN lub kart zbliżeniowych. Wydrukowane dokumenty można również pobrać z dowolnego urządzenia, dzięki opcji wydruku podążającego. Funkcja raportowania zarządzania drukiem zapewnia pełny wgląd w koszty drukowania w całej firmie, co pozwala ograniczyć straty i egzekwować polityki drukowania, takie jak na przykład ograniczone drukowanie w kolorze. Dzięki temu w kolorze drukują tylko ci, którzy tego potrzebują, zapewniając pełną widoczność i kontrolę kosztów druku.

 „Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie na rynek potężnego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer, dostępnego wyłącznie dla OKI” – mówi Steve Coombs, Solutions and MPS Product Manager w OKI Europe Ltd. – „Ten wszechstronny pakiet oprogramowania jest kompatybilny ze wszystkimi drukarkami biurowymi OKI i będzie niezwykle przydatny dla naszych klientów końcowych, ponieważ pozwoli im oszczędzić czas i pieniądze. Korzyści są naprawdę daleko idące – od zwiększonej wydajności po większą efektywność i większe bezpieczeństwo. Klienci będą mogli teraz digitalizować, udostępniać i organizować dokumenty, usprawniać przepływ pracy, zwiększać bezpieczeństwo i zmniejszać ilość odpadów. Dzięki ponad 6000 instalacjom, które pomagają już 30 000 użytkownikom z różnych branż w zwiększeniu wydajności i rentowności ich firm, możemy powiedzieć, że SENDYS Explorer posiada udokumentowane sukcesy w budowaniu efektywnego systemu druku w firmie”.

Napisz komentarz

to liczba komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Do góry
Ben Gedeon Womens Jersey