Home / Nowości produktowe / NOWY TELEFON BEZPRZEWODOWY SIP OD PANASONIC

NOWY TELEFON BEZPRZEWODOWY SIP OD PANASONIC

Firma Panasonic Business zaprezentowała swój nowy telefon bezprzewodowy z serii KX-TGP600 SIP-DECT. Model KX-TPA68 jest łatwym w użyciu i elastycznym rozwiązaniem komunikacyjnym zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Telefon KX-TPA68 jest dostępny na rynku od czerwca 2019 r. Urządzenie oferuje współdzielenie połączeń w czasie rzeczywistym (SCA), umożliwiając użytkownikom łatwe odbieranie, wyszukiwanie połączeń i dołączanie do rozmów współdzielonych przez wiele bezprzewodowych telefonów biurkowych KX-TPA68 zarejestrowanych w tych samych jednostkach bazowych TGP600.

Użytkownicy mogą podłączyć do systemu do ośmiu bezprzewodowych telefonów stacjonarnych DECT. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia zasięgu działania słuchawek bezprzewodowych dzięki wykorzystaniu dodatkowych repeaterów. Na jedną stację bazową możliwe jest zastosowanie do 6 retransmiterów w układzie gwiaździstym lub do 3 w układzie łańcuchowym.

Aby zapewnić intuicyjną komunikację, telefon jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala i 18 klawiszy funkcyjnych z możliwością etykietowania. Pamięć telefonu pozwala na zapisanie do 500 numerów telefonów, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać kontakty.

Ponadto model KX-TPA68 oferuje wysoką jakość dźwięku, system głośnomówiący z pełnym dupleksem i o 60% wyższą głośność w porównywaniu do modeli poprzedniej generacji. Dodatkowo w przypadku hałasów w otoczeniu ulepszona funkcja redukcji szumów automatycznie dostosowuje głośność odbieranego dźwięku.