Home / Dokumenty w firmie / Nowy standard druku dla małych i średnich firm – HP przedstawia LaserJet MFP M433a i M436

Nowy standard druku dla małych i średnich firm – HP przedstawia LaserJet MFP M433a i M436

Najnowsze drukarki A3 od HP oferują druk w wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnych kosztów zakupu oraz eksploatacji.

Firma HP rozszerza swoją popularną linię LaserJet, wprowadzając na rynek modele HP LaserJet MFP M433a i M436. Drukarki zaprojektowano z myślą o małych i średnich firmach, a ich wysoka niezawodność i wydajność idealnie wpasowują się w potrzeby przedsiębiorstw, które poszukują wielofunkcyjnych urządzeń za przystępną cenę.

  • Biurowa drukarka i kopiarka, na której może polegać każda mała i średnia firma
  • Szybkość druku do 23 stron na minutę w modelu M436 i 20 stron na minutę w modelu M433a
  • Wygodna łączność sieciowa i zdalne monitorowanie w modelu M436

 

Drukarki HP LaserJet MFP M433a i M436 umożliwiają firmom realizowanie wszystkich zadań, poprzez obsługę formatu A3, automatyczny druk dwustronny czy kopiowanie i skanowanie. Ponadto, model M436 oferuje szybkość druku na poziomie 23 stron na minutę, a M433A 20 stron na minutę*. Czas druku pierwszej strony w M433a to zaledwie 9 sekund!

Najnowsze drukarki zapewniają wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP i trwałym bębnom. Przedsiębiorstwa, które chcą produkować profesjonalne plany biznesowe, materiały marketingowe lub ważne dokumenty administracyjne we własnych biurach, z pewnością się na nich nie zawiodą.

 

Małe i średnie firmy muszą mądrze inwestować w technologie, które zwiększają efektywność i optymalizują działanie przedsiębiorstwa, a jednocześnie uważnie kontrolować swój budżet – powiedział Mateusz Wasilewski, Category Manager w HP Inc Polska – Nowe drukarki LaserJet MFP M433a i M436 zapewniają niezawodny druk tysięcy stron w wysokiej jakości. Przemyślana konstrukcja i przyciski do szybkiego uruchamiania najważniejszych funkcji sprawiają, że jest to wręcz niezbędny zakup dla każdego nowoczesnego biura.

Modele HP LaserJet MFP M433a i M436 dzięki czterem, wstępnie zaprogramowanym przyciskom do szybkiego uruchamiania funkcji oraz skanowaniu do komputera, znacznie upraszczają np. archiwizację i udostępnianie dokumentów (tylko M436). Drukarka M436 oferuje użytkownikom dodatkowe możliwości, dzięki wbudowanej łączności Ethernet oraz zdalnemu monitorowaniu.

 

Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć pod tym adresem.

 

Ceny i dostępność
  • Sugerowana cena detaliczna (MSRP) HP LaserJet MFP M433a – 1849PLN, urządzenie jest dostępne w Polsce od czerwca 2018
  • Sugerowana cena detaliczna (MSRP) HP LaserJet MFP M436 – od 2099PLN           (w zależności od wersji)

 

 

Zastrzeżenie

  1. * Zmierzono wg normy ISO/IEC 24734 z wyłączeniem pierwszego zbioru dokumentów testowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.hp.com/go/printerclaims. Rzeczywista szybkość zależy od konfiguracji systemu, używanej aplikacji, sterownika oraz złożoności dokumentu.